איך מרכיבים מושב בטיחות בפעם הראשונה

אם נולד לכם תינוק ראשון, אתם וודאי מנסים ללמוד את כל מה שניתן לדעת, בכדי להעניק לו את כל מה שהוא צריך. אחד הדברים הראשונים שחשוב ללמוד הוא: כיצד קושרים את מושב הבטיחות אשר רכשתם אל הרכב. מכיוון שכבר כאשר התינוק והאם משתחררים לביתם מבית החולים יש צורך להשתמש במושב הבטיחות של התינוק, כאשר התינוק חגור בו בצורה הנכונה, בכדי לנסוע הביתה. חשוב מאוד לבדוק כיצד נחגר בצורה הנכונה מושב הבטיחות אותו רכשתם עבור התינוק שלכם

מדוע חשוב לחגור את מושב הבטיחות אל הרכב

בדיוק כשם שכולם מבינים את הצורך לחגור חגורת בטיחות הן בנסיעות עירוניות והן בנסיעות בינעירוניות, בכדי לשמור על הבטיחות האידאלית במהלך הנסיעה, כך חשוב לדאוג לבטיחותו של כל ילד במהלך נסיעה. על אף שבגילאים הצעירים הילדים לא יכולים להשתמש בחגורת הבטיחות מכיוון שזוהי לא מתאימה לגודלם, הם חייבים להשתמש במושב אשר בכוחו להיחגר אל הרכב באמצעות חגורת הבטיחות אשר בו הם יחגרו בצורה הנכונה באמצעות רצונות שונות. לכל מושב בטיחות ישנה דרך אחרת לחגור אותו וחשוב מאוד לעקוב אחר הוראות היצרן בכדי לחגור את מושב הבטיחות אל הרכב בצורה הטובה ביותר.

כיצד מרכיבים את מושב הבטיחות בפעם הראשונה

מכיוון שאתם הורים טריים, אתם וודאי לא יודעים כיצד יש לחגור את מושב הבטיחות של התינוק או הפעוט שלכם אל הרכב בצורה מספיק הרמטית וחזקה אשר תספק לו את הבטיחות המרבית. ראשית כל, כאשר מדובר במושב בטיחות, כדאי לחגור אותו במושב האחורי באמצע או בצד ימין ולבטל את כריות האוויר באזור. ניתן לחגור את כיסא הבטיחות עצמו אל חגורת בטיחות או למתאם מיוחד הנחגר הוא אל הרכב עליו מותקן המושב. לכל אחד ממושבי הבטיחות יש את הוראות היצרן שלו כיצד יש להשתמש בחגורה בכדי לחגור את המושב. בתום פעולת החגירה באמצעות ההוראות, יש  לוודא שמושב הבטיחות מוצמד בצורה יציבה וחזקה אל הרכב ואיננו זז במגע קל. חשוב מאוד לוודא שחוגרים את מושב הבטיחות בצורה הנכונה בטרם מתחילים בנסיעה, בכדי להבטיח את הבטיחות של ילדכם בצורה הטובה ביותר במהלך הנסיעה.

About admin

Check Also

מושבי בטיחות – חשוב לקנות

הורים רבים אינם מודעים לחשיבותם של כיסאות בטיחות עבור ילדיהם. למעשה, הורים רבים אינם מודעים …