מה זה מוצרי קד"מ?

אחד מבין התהליכים שכל עסק צריך לעשות הוא תהליך של קידום מכירות (קד"מ). מדובר על תהליך שיווקי שהמטרה העיקרית והמרכזית שלו היא להגדיל משמעותית את המכירות בעסק, לחשוף את המותג בפני הקהלים הרלוונטיים וכמובן להגביר את המודעות למותג. יש כל מיני שיטות לקידום מכירות. לדוגמה, שימוש במוצרי פרסום וקידום מכירות, מתן חסות לתחרות או אירוע, פעילות שיווקית בנקודות מכירה ועוד.

כמה מילים על מוצרי קד"מ

מוצרי קד"מ הם כלי שיווקי אפקטיבי והשימוש בהם החל עוד מזמן, בתחילת המאה ה-19.
יש מגוון גדול של מוצרים (כובעים, תיקים, מתנות למטבח, רמקולים, אוזניות, עטים, שמיכות ועוד) שאפשר לעשות בהם שימוש לצורך קידום מכירות ופרסום.
בגלל ההיצע הגדול של המוצרים, תהליך הבחירה עשוי להיות מעט מורכב ולעיתים אפילו קצת מבלבל. נמליץ לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי בחנות ממנה אתם מבצעים את הרכישה. 

איך מוצרי קד"מ יכולים לעזור לכם?

למעשה, על ידי שימוש במוצרי קד"מ, אפשר לחשוף את העסק, לצור בידול מהמתחרים וכמובן להגדיל משמעותית את המכירות. את מוצרי הקד"מ, מומלץ לחלק באירועים שונים שאתם מפיקים, בהשקות של מוצרים, בימי עיון, כנסים, בתערוכות וכמובן גם בבית העסק. כמו כן, אפשר לשלוח את מוצרי הקד"מ ללקוחות באמצעות שליח או בדואר, אך חשוב לציין שבדרך כלל נוטים לחלק אותם באופן נקודתי.

חלוקה של מוצרי קד"מ ללקוחות פוטנציאליים וללקוחות חדשים

במידה ותבחרו לחלק אותם, הרי שתוכלו להנות המון מיתרונות כמו:

-פרסום אפקטיבי שיביא להגדלת הלקוחות שיכירו אתכם וכמו כן לגידול במכירות.

-חשיפה רחבה וגם ממוקדת של המותג שלכם.

-מתנה מקורית שרק תתרום לחיזוק הקשר בין העסק לבין הלקוחות.

-הגברה של המודעות לעסק פעיל וקיים או עסק חדש.

-בידול מהמתחרים.

איך תוכלו לבחור בהצלחה מוצרי קד"מ לעסק?

מומלץ לעשות חיפוש ברשת האינטרנט ולברר מיהם האתרים שמתחים במכירת מוצרי פרסום.
זכרו שיש מגוון עצום של מוצרים כאלה. אגב, כל מוצרי הקד"מ ניתנים למיתוג בהתאמה אישית. עליכם לבחור בטכניקה שתרצו, שכן יש חריטה, הדפסה, רקמה, חיתוך בלייזר ועוד.
על מנת לבחור את מוצרי הקד"מ המתאימים לעסק שלכם, יש להגיע מוכנים עם אפיון צרכים, תקציב, כמות דרושה וכמובן מוצרים רלוונטיים בהתאם למאפיינים של העסק וללקוחות העסק. לדוגמה, אם יש לכם עסק בתחום התקשורת, אז מומלץ שתבחרו מוצרי קד"מ, כמו אוזניות ממותגות, רמקולים וכו'. מנגד, אם יש לכם עסק בתחום המזון, אז מומלץ שתבחרו מוצרי קד"מ כמו, סט של כלי אפייה ובישול, סט של קרש חיתוך וסכין שף וכו'.

כמה מילים לסיכום…

ממש כמו בכל רכישה, כדאי לעשות סקר שוק. כך תוכלו לדעת מהם המחירים של המוצרים בהם תהיו מעוניינים. כמו כן, קראו גם המלצות על החברות המוכרות את המוצרים. את ההמלצות תוכלו למצוא באתר האינטרנט של החברה, בכרטיס העסק המופיע בגוגל וברשתות החברתיות. אתם רוצים להיות בטוחים שהמוצרים אכן איכותיים. אל תשכחו לבצע הזמנה של מוצרי הקד"מ מספר שבועות לפני המועד בו אתם מתכננים לחלק אותם. 

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …

כתיבת תגובה