איך אפשר למכור פריטים מהעולם האמיתי כ – NFT?

כמעט כל דבר יכול להיות אסימון בימים אלה – וכומספר מה חברות כבר החלו להפוך פריטים פיזיים לאסימונים שאינם ניתנים להשגה.

מהו אסימון שאינו ניתן לתחליף (NFT)?

אסימונים שאינם ניתנים לתחילף ובשמם הלועזי (NFTs) הם נכסים קריפטוגרפיים על הבלוקצ'יין עם קודי זיהוי ייחודיים ומטא-נתונים המבדילים אותם זה מזה.

שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים, לא ניתן לסחור בהם או להחליף אותם עם שום מוצר דיגיטלי כזה או אחר. זה שונה מנכסים דיגיטליים כמו מטבעות קריפטוגרפיים, הזהים זה לזה, ולכן אינם יכולים לשמש כמדיום לעסקאות מסחריות.

איך אפשר למכור פריטים מהעולם האמיתי כפריט – NFT?

כמעט כל דבר יכול להיות אסימון דיגיטלי בימים אלה – ומספר חברות גדולות כבר החלו להפוך פריטים פיזיים לאסימונים שאינם ניתנים להחלפה ובשמם הלועזי נקראים NFT.

אולי אחד ממקרי השימוש הגדולים והמשכנעים ביותר שצצו עד כה נוגע לרכוש. אם אי פעם קניתם נכס בעבר, תדעו עד כמה התהליך הזה מפרך וגוזל זמן רב – עם רימייקים על גבי רמיזות של ניירת ומערכות מיושנות.

NFTs משמשים כדרך למודרניזציה של האופן שבו דברים נעשים, כאשר הבעלות נרשמת כדין בבלוקצ'יין. זה יכול להאיץ את העניינים, להפחית מחלוקות ולעזור גם לבלום את ההונאות.

מה שגם פותח את הדלת לרכישות בתים שנעשות במטבעות קריפטוגרפיים במקום בפיאט (פיאט-הכסף שאנו משתמשים בו יום יום) – ומספר עסקים, במיוחד במיאמי, צצו בחודשים האחרונים כדי להביא את ה-NFT למציאות הקיימת.

האם יש מותגים גדולים המייצרים הכנסה מ- NFT?

כן – וזה למרות השוק הדובי, שראה את מחזורי המסחר פוחתים. חברות גדולות נוספות בהכרח יצטרפו בעתיד.

נייקי שולטת בדירוג בכל הנוגע למותגי מיינסטרים שמייצרים הכנסות מ-NFTs. מחקר שנערך לאחרונה מראה שענקית בגדי הספורט רשמה הכנסות עצומות של 185 מיליון דולר לאחר שהתעמקה בעולם הסניקרס הדיגיטליים, אבל המאמצים של נייקי לא נועדו רק להבטיח שאווטארים ב-מטאוורס ייראו טוב בשרשורים וירטואליים חדשניים. היא גם מעורבת בקולקציות NFT המלוות עיצובים דיגיטליים עם גרסה מהעולם האמיתי של נעלי הספורט שהם קונים. מה שיכול להיות גל חדש לתעשיית האופנה – והחדשנות לא נעצרת כאן.

עוד מזכרת נחשקת במיוחד לחובבי המוזיקה מתייחסת לכרטיסי NFT הנמכרים להופעות במטאוורס – זיכרון מתמשך שהם יכולים להדביק על הקיר שלהם שאומר "הייתי שם". טיקטמאסטר מתעסקת כעת בהקמת כרטיסי NFT שיכולים לשמש כהנצחה להופעות בלתי נשכחות, שהונצחו לנצח בבלוקצ'יין. צורות אחרות של טכנולוגיה, הידועות בשם פרוטוקולי הוכחת נוכחות (או POAPs) רוצה לקחת את הרעיון הזה עוד יותר רחוק.

מאמר נכתב על ידי PAKOES אתר חדשות הקריפטו, דיגיטל וטכנולוגיה

 

 

 

 

 

About admin

Check Also

איך לקדם אתר חדש בגוגל?

כבעלים של אתר אינטרנט, אתה רוצה שאנשים יוכלו למצוא את האתר שלך כשהם מחפשים אותו. …

כתיבת תגובה