תרומה לילדים חולי סרטן

מחלת הסרטן היא הסיוט של כל הורה. יום אחד הילד מרגיש מצוין ולמחרת משהו משתבש. הוא אינו כתמול שלשום, משהו קורה בגוף שלו, בבריאות שלו. ואז מתחיל תהליך של בירור, בהתחלה רגיל, בפנייה אל רופאת הילדים ולעתים, כמו סיפור איוב זה מסתיים באבחנה חמורה של סרטן. בישראל חיים תינוקות וילדים חולי סרטן, שהמחלה גובה מהם התמסרות מוחלטת לטיפול במחלה. ולא רק מהם. תרומה לילדים חולי סרטן צריכה להיות בסדר העדיפויות שלכם.

החיים בצל הסרטן הנורא

הורים לילדים חולי סרטן, מוצאים את עצמם מתרוצצים כל יום בבתי חולים אם לצורך אשפוז, ניתוחים, טיפולי כימותרפיה, הקרנות ועוד. הורים אלה לעיתים קרובות, מתפטרים ממקומות העבודה שלהם, משום שהם חייבים להיות ליד הילדים החולים שלהם ולסעוד אותם. בדרך כלל ילד חולה סרטן, עלול לגרום למשפחה שלמה לקרוס כלכלית משום שהטיפול המתמשך והיום יומי בו, לא מאפשר להורים לתפקד בכלל. משום כך יש עמותות שמסייעות לילדים ולמשפחות ולתמוך בהם בשעתם הקשה, לצד תרומה לילדים חולי סרטן.

אם כבר לתרום אז לילדים חולי סרטן

יש בארץ הרבה מאוד ארגונים ועמותות שעושים עבודת קודש למען ילדים חולי סרטן. עמותות אלה לקחו על עצמם תוך רחשי לב דואגים לדאוג לילדים חולי סרטן גם באופן של עזרה והימצאות ליד הילדים החולים בבתי חולים וגם בגיוס תרומה לילדים חולי סרטן למען הפעילות עמם. יש עמותה שמאמצת את המערך האונקולודי של ילדים חולי סרטן בבית חולים איכילוב ותל השומר ומקיימת שם במחלקות האונקולוגיות פעילות יום יומית מבורכת למען הילדים החולים, השוהים ימים, שבועות ואף חודשים בתוך מחלקה סגורה, בזמן שכל חבריהם זוכים לילדות אמתית. ילדים אלה הם מדוכאי חיסון ולכן צריך לשמור עליהם מכל משמר שלא יידבקו חלילה במחלות שונות, הם כמעט ולא יוצאים מבית החולים עד להשלמת טיפולים מסוימים ומוצאים את עצמם, גם חולים וגם מבודדים. המתנדבים שוהים אתם בזמן הבדיקות והטיפולים, ועוזרים להם ולמשפחה לעבור את הטראומה הגדולה ולהסיח את דעתם של הקטנים, מפחד המוות, הדקירות, הכאבים והמחלה האיומה. תמיכה רגשית צמודה עושים המתנדבים, עבודת קודש לצד תרומה לילדים חולי סרטן, אשר כל מה שהם רוצים זה לחזור להיות ילדים כמו כולם.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …