מהם השלבים הנכונים של תכנון מטבח

אחד השלבים המרגשים ביותר בשיפוץ הבית או במעבר, הוא תכנון מטבח חדש. בשנים האחרונות, החלו רבים להכניס הביתה את הקטלוגים ולעצב לעצמם מטבחים שלא יורדים ברמתם מהמטבחים של השפים הגדולים ביותר; עם עיצובים מרהיבים, מכשירי חשמל מתקדמים, משטחי עבודה גדולים וטכנולוגיות נפלאות. אם גם אתם עומדים בפני תקופה של שינויים, הגעתם למקום הנכון! מיד נסביר על השלבים הנכונים בתכנון המטבח ונעשה קצת סדר בבלגן.

תכנון מטבח בשלושה שלבים

למען האמת, תכנון מטבח טוב יסתכם בסך הכל בשלושה שלבים עיקריים שחייבים להתבצע על הצד הטוב ביותר:

  • שלב המדידות – אי אפשר לתכנן מטבח מבלי לבצע מדידות מדויקות ולהכין תכנית עבודה ברורה. בתכנית העבודה יפורט מיקום מוצרי החשמל במטבח, הכיריים, הכיור ועוד. אפשר לבצע את המדידות הללו באופן עצמאי, אך כדי להגיע למידות המדויקות ביותר תמיד כדאי להיעזר בחברה מקצועית.
  • תכנון הארונות – מה יהיה אופן האחסון במטבח שלנו? כמה מגירות נשלפות נרצה, האם תשולב קרוסלה במטבח והיכן ימוקם המדיח? בשלב זה בוחרים גם את הידיות, אופן הפתיחה של המגירות והארונות ומנגנונים מיוחדים במידת הצורך; טריקה שקטה, פתיחה בלחיצה ועוד.
  • עיצוב חיצוני – יש שיאמרו שזהו השלב מהנה ביותר בתכנון המטבח, העיצוב! איך נרצה שהארונות ייראו? האם המטבח יהיה עשוי מעץ מלא או שמא נבחר בסגנון מודרני מינימליסטי יותר? באיזה צבע יהיה השיש ואיך הצבעים של מכשירי החשמל ישתלבו בהרמוניה בחזון הסופי שלנו? בשלב זה, המעצבים המקצועיים יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והאסתטית ביותר שעונה גם על תנאי השטח וגם על הצרכים והדרישות שלכם.

מטבח מהחלומות אצלכם בבית

זה לא משנה אם תמיד חלמתם על מטבחים מודרניים עם אי או מטבח כפרי לבן, תכנון מטבח תמיד יהיה חלק בלתי נפרד מתהליך ההתחדשות הביתי שלכם. כך, ההמלצה היא לעולם לא לעבוד לבד, ולהצמיד אליכם אנשי מקצוע שיעזרו לכוון אתכם לבחירה הנכונה ביותר בהתאם לדרישות, הצרכים ותנאי השטח בבית. כי לפני שמטבח צריך להיות מרשים ואסתטי, הוא חייב לתת לכם מענה מושלם.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …