כיצד לקבל פיצוי מחברת הביטוח במקרה סיעודי?

בלי שום הכנה מראש המצב של אבא שלכם התדרדר. עד לא מזמן הוא היה אומנם אדם מבוגר, אך הוא יכול היה לבצע את כל הפעולות בכוחות עצמו ופתאום המצב השתנה? אם כך, טבעי שתרצו לעשות משהו כדי לעזור לו. הדבר הנכון יהיה בסופו של דבר להעסיק עובד שיגיע וידאג לו, ויכול להיות שתצטרכו את עזרתו 24 שעות ביממה. זה עולה כסף, והרבה. למעשה, הטיפול באנשים סיעודיים שחיים בביתם עומד על לא פחות מ8,000 ש״ח בחודש. איך משפחה ממוצעת יכולה לממן עלויות כאלה? לכן כדאי שתדעו: אם אבא שלכם עשה בזמנו ביטוח סיעודי, וסביר להניח שהוא עשה ביטוח כזה, יש לכם תקווה.

פניה רשימת ונכונה אל חברת הביטוח

הדבר הראשון שצריך לעשות, עוד לפני שחושבים על הגשת תביעת סיעוד, הוא לפנות אל חברת הביטוח שאצלה אבא שלכם מבוטח. בהחלט יכול להיות שחברת הביטוח דווקא תפתיע אתכם לטובה ומבלי יותר מידי ויכוחים פשוט תעביר לכם את הפיצוי שמגיע לאבא שלכם. מצד שני, בהחלט יכול להיות שהמצב יהיה הרבה יותר מורכב וקשה. יכול להיות שחברת הביטוח תנסה להתנער, לסחוב אתכם ולעשות הכול כדי לא לשלם לכם. הבעיה היא שבזמן הזה תצטרכו לממן בעצמכם את הטיפול, מה שאומר שהמצב עלול להיות מאוד קשה. לכן, אם לשם נושבת הרוח, פנו מיד לעורך דין שזו המומחיות שלו וקבלו ממנו סיוע מקצועי.

כיצד עורך יוכל לעזור?

להגיש תביעת סיעוד זה לא עניין פשוט, בניגוד למה שאנשים רבים חושבים. לכן נשאלת השאלה: איך עושים זאת בצורה נכונה ומי יוכל לסייע לנו? כאן בדיוק נכנס לתמונה עורך הדין שבו תבחרו. עורך דין מומחה יוכל לעזור לכם להבין את המצב. כמה כסף אפשר לדרוש מחברת הביטוח, האם זה צריך להיות בצורה של קצבה חודשית או מענק חד פעמי? כמובן שעורך הדין גם יוכל לטפל עבורכם בכל הדברים הלכה למעשה, כך שרצוי לדבר איתו עוד היום. בחרו עורך דין שיש לגביו המלצות רבות בתחום התביעות הסיעודיות ותראו שלא תצטערו.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …