שערים חשמליים

לאן שלא תביטו אתם תראו סוגים שונים של שערים ידניים או חשמליים לשימוש בבניין פרטי או בבית עסק. שערים מסמנים את הגבול לשטח סגור אשר עבור הכניסה אליו יש לקבל הרשאה. שערים חשמליים מאפשרים לשלוט בכניסה של כל אורח לא רצוי כאשר ישנו שלט או לחצן שפותח וסוגר את השער בנוחיות רבה.

כיום ישנו מגוון רחב מאוד של שערים עם מנגנון חשמלי והבחירה יכולה להיות די מבלבלת, לכן הבאנו עבורכם את העיקרים לבחירה של שער שגם יהיה מעוצב וגם יספק לכם את כל הפרטיות הנדרשת.

הסוגים העיקריים של שערים חשמליים

  • ממה עשוי השער שלכם? שערים יהיו מורכבים ממתכת מגולוונת שהינה חומר שמפסק עמידות לאורך זמן רב ולכן הינה החומר המועדף עבור הכנה של שערים חשמליים וידניים.
  • איך פותחים את השער? הבחירה של אופן פתיחת השער הינה שאלה של נוחיות. יש בתי עסק שפותחים את השער בשיחת טלפון, יש כאלה הנפתחים בעזרת שלט וכאלה הנפתחים על ידי לחיצה על כפתור שנמצא באזור החניה.
  • איך בנויה הפתיחה של השער? כאן קיימות שלוש אופציות. שער שנע על גבי מסילה הצידה, שער אשר נפתח מעלה ושער הבנוי משתי דלתות שנפתחות כלפי פנים או חוץ.

איך בוחרים את השער המתאים לכם?

  • בחירה של שערים חשמליים תלויה במידה רבה בצרכים של אותו מבנה. כאשר שערים הנפתחים בצורה חשמלית מספקים רמה שונה של אבטחה יחד עם עיצוב שונה גם כן, כיצד יש לבצע את הבחירה הנכונה של שער? המשיכו לקרוא ותדעו.
  • התקנה של שערים חשמליים מתחשבת במידה רבה בנתונים הקיימים במקום. לא כל מקום מאפשר התקנה של שער הזזה מבחינה פיזית. יש למדוד את האזור הפנוי להתקנת השער החשמלי ולאחר מכן לראות איזה סוג של שער יתפקד בצורה הטובה ביותר שם.
  • ישנם אנשים אשר אוהבים לשמור על הפרטיות שלהם, ובחירה של שערים בנויה על האופי שהם מספקים חציצה מלאה בין המקום לבין הסביבה החיצונית. ישנם שערים שהינם אטומים לגמרי וכאלה שמגיעים בצורה אטומה למחצה.
  • ישנם שערים אשר מעוצבים במידה רבה ואחרים בעלי קווים ישרים ופשוטים. החליטו אם אתם רוצים רק פונקציונאליות, או שחשוב לכם מאוד לתת גם הצהרה מבחינת העיצוב של שהשער שיכול להגיע עם דוגמאות שונות לבחירה.

About admin

Check Also

שיפוץ גינה בקסם הטבע – עם ריהוט גן מודרני

הקיץ הגיע, החמימות מרתקת והאוויר מתמלא בריחות של פרחים וטבע. זה הזמן לשדרג את הגינה …