רן ליפציגר – קליטה ואגירה של חשמל סולארי

אנרגיה מתחדשת היא כבר לא עוד קונספט, אלא טכנולוגיה זמינה שהפכה למאפיין בגגות ישראל. הגל החזק של התקנת פאנלים סולאריים במקומות שונים מגיע מאנשים כמו רן ליפציגר, אשר נטועים עמוק בתחום האנרגיה הסולארית כבר למעלה מחמש עשרה שנים.

אנרגיה הסולארית היא העתיד, כאשר המחשבה המובילה מדעני חלל בימינו היא יצירת חלליות המונעות באנרגיה סולארית ברחבי החלל, בכדי לנתקן מהתלות בדלק, שחוסמת את ההתקדמות מתוך צורך במשאב מתכלה שפשוט אין בחלל. אבל לא צריך ללכת כל-כך רחוק בשביל להבין את היתרונות של האנרגיה הסולארית.

מה מציעים לכם אורמש ורן ליפציגר?

הרעיון שמוביל רן ליפציגר כמנכ"ל קבוצת אורמש הוא פשוט למדי – ייצור מקומי של אנרגיה, אגירתה במקום הקרוב ביותר (ממש אצלכם), ואף מכירתה לחברת החשמל. כיצד זה עובד? אם אתם הבעלים של שטח  מקורה או גג גדול בגודל של 1000 מ"ר לפחות –

  • צרו קשר עם נציג אורמש
  • שלחו תוכניות וקבלו ביקור באתר
  • קבלו הצעה להקמת מערכת סולארית על הגג
  • התחילו ליהנות משימוש בחשמל הפרטי שלכם לצרכיכם 
  • התחילו ליהנות מהכנסה פאסיבית מייצור חשמל ומכירתו

אנרגיה סולארית מגיעה מרחוק, אך זמינה כאן קרוב, ממש על הגג שלכם, והחיסכון, שלא לדבר על הרווח, שווים כל וולט.

אפשרות נוספת לאזרחים או לחברות:

ובכן, בעוד שרבים מבינים את ההזדמנות ומתקינים מערכת סולארית על הגג שלהם, הרי שאחרים מעדיפים לקחת צעד מעט שונה – שיתוף פעולה והשכרת הגג. כחלק מההזדמנויות שמציע רן ליפציגר דרך אורמש תוכלו למצוא פיתרון נגיש יותר, בייחוד אם אין לכם את הממון או החזון להשקיע בעצמכם מכספיכם.

האפשרות הייחודית היא בעצם השכרת שטח הגג שלכם לחברה, אשר תקים את המערכת ותתחזק אותה ללא כל התערבות או השקעה מצדכם. הם מייצרים חשמל, אוגרים ומוכרים, ואתם מקבלים שכר-דירה קבוע, ללא מאמץ וללא עבודה. החברה פתוחה לשיתופי פעולה, ותוכלו ליצור פתרונות תפורים באופן אישי, בהתאם לגודל השטח, ולתקנות המאפשרות את העבודה עם פאנלים סולאריים כפי שמתקינים המומחים של רן ליפציגר.

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …