כל האפשרויות של ריפודי עור לרכב

לעור ישנה תדמית יוקרתית ועל כן השימוש בו נרחב, כשבין השימושים גם ריפודים לרכב. אופציות נוספות הן ריפוד דמוי עור, וליתר דיוק ריפודי ויניל שגם הם נחשבים איכותיים מאוד, ועוד אפשרות שכדאי לקחת בחשבון היא ריפודים שחזיתם עור והמסגרת והגב שלהם הם על בסיס פוליאסטר.

כיסויי מושבים דמויי עור

כאמור לצד האופציה של ריפודי עור לרכב ישנן עוד אופציות, ואחת מהן היא כיסויי מושבים דמויי עור מלא. במילה "מלא" הכוונה היא שכל הכיסוי – חזית, מסגרת וגב – עשוי מאותו החומר, ועל כן למרות שלא מדובר בעור אמיתי של בעל חיים התוצאה מרשימה מאוד מבחינה אסתטית, בעיקר בזכות האחידות, ומוצלחת מאוד מבחינת העמידות, שכן כיסויים אלה מחזיקים מעמד שנים רבות.  

היתרונות של מושבי עור

מושבי עור נתפשים כאמור כיוקרתיים, שהרי באופן כללי ישנה העדפה למוצרי עור. מעבר ליוקרה ריפודי עור לרכב הם גם אופציה פרקטית, ועוד כדאי לדעת שניתן ליצור מושבים בהתאמה אישית – למשל עם חורים בעור שמקנים למושב מראה ספורטיבי, עם לוגו של חברה וכמובן מבחר רחב של גוונים.

מה עוד אפשר לרפד?

ריפודי עור לרכב אפשריים לא רק למושבים אלא גם להגה, לתיבת ההילוכים ולדשבורד – כשהמטרה היא בעיקר הפיכת מראה פנים המכונית לקלאסי ומרשים. חשוב מאוד להקפיד על איכות החומר כדי שהריפודים יישמרו למשך שנים רבות. בהתאם יש לבחור בקפידה את המקום שבו מבצעים את החלפת הריפודים, ובפרט להסתמך על המלצות של חברים ומכרים או לבקש המלצות של לקוחות קודמים.

על מה חשוב להקפיד כשקונים ריפודי עור לרכב?

בין אם בחרתם ריפודי עור לרכב ובין אם כיסויים דמויי עור או ריפוד שמשלב עור עם פוליאסטר, מומלץ להקפיד על רמת הגימור ובפרט על התפרים. כמו כן ישנה חשיבות לאיכות החומר ובפרט לרמת השחיקה שלו – שהרי כשאנחנו מגיעים למרפדייה לרכב אנחנו רוצים לקבל מוצר שיחזיק מעמד שנים רבות. מבחינה אסתטית מומלץ לחפש דגמים ייחודיים שיהפכו את חלל הרכב למעניין יותר, ובפרט כדאי לחפש ריפודים לרכב בעלי מספר גוונים (למשל שחור בשילוב אפור וכו').

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …

כתיבת תגובה