רוכשים אייפון חדש? לפניכם 5 דברים שכדאי לבדוק לפני רכישה!

מחפשים לרכוש אייפון חדש? נהדר! במאמר הבא נסביר ונמליץ מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מכשיר אייפון חדש, וכיצד להגיע מוכנים יותר למקום בו אנו מחפשים לרכוש את המכשיר. עבודה מקדימה עם הבנה של האופציות העומדות בפנינו, תקל עלינו את הרכישה והסיכוי שנרכוש מכשיר שלא מתאים לנו, יקטן מאוד.

לא מעט אנשים רוכשים מכשירים בגדלים ונפחים לא מתאימים, ולאחר מכן מצטערים על הרכישה. כיצד נמנע מרכישות כאלו? לפניכם 5 נקודות כיצד להגיע מוכנים לרכישת אייפון חדש

 

חנות סלולר – שירות, המלצות ומציאת המקום המתאים

לפני הכל חשוב מאוד לדעת היכן ניגשים לרכוש את המכשיר. המלצות של חברים והסביבה תמיד יכולות לעזור, אפשר גם לבדוק באינטרנט מה ההמלצות על כל חנות סלולר ע"י הקלדת שם החנות. אפשר לחפש באפליקציות עסקים כמו איזי- שם הגולשים מדרגים את העסקים ועוד. ניתן גם לבדוק מלאים וזמינות בחברות הסלולר, ורשתות מחשבים ומוצרי חשמל כאלו ואחרות.

שימו לב, שכל אחד מחפש שירות שונה. אנשים טכנולוגיים כנראה פחות יחפשו את השירות הנלווה, ומלאי זמין וקרבה יכולים להספיק להם. אנשים שצריכים אביזרים נלווים, שירות העברת תכנים, פתיחת אפל איידי, הסברים וכו, יאלצו למצוא מקום שיספק את כל השירותים הנ"ל. תמיד כדאי להתקשר לפני ולברר מלאים ומה השירות הנלווה שניתן לקבל!

נפח מכשיר, אחד הפרמטרים החשובים

שימו לב- באייפון (וכיום גם בסדרת S של סמסונג) לא ניתן להכניס כרטיס זיכרון. אם יש לכם כרגע מכשיר עם נפח 128 ג'יגה והתכני שלכם ממלאים 80 ג'יגה, המכשיר הבא שלכם יהיה חייב להיות 256 ג'יגה לפחות. העברת המידע למכשיר החדש תשאיר לכם מעט מקום ומהר מאות תכנסו לבעיית אחסון.

שימו לב שרוכשים מכשירי סלולר חדשים בכל ומכשירי אייפון חדשים בפרט, הנפח משחק תפקיד. גם אם תרכשו אחרי זה אחסון בענן, זה עדיין לא הפתרון המושלם לבעיות נפח! אף אחד לא רוצה לאחר כמה חודשים להתחיל למחק מידע כל הזמן בכדי לפנות מקום במכשיר.

קניית אייפון – אחריות וייבוא המכשיר, מהיכן ומי היבואן

כיום ניתן למצוא בארץ מכשירים בייבוא רשמי ומכשירים בייבוא מקביל. ההבדל הגדול בין 2 סוגי הייבוא הוא, שאצל יבואן רשמי אנו יודעים בדיוק מה אנחנו רוכשים, בייבוא מקביל יכולים להיות אותיות קטנות שאנו לא נכיר.

ייבוא רשמי – יבואן רשמי הוא יבואן הרוכש מכשירים ישירות מאפל וכל המכשירים חדשים, לא נעשה בהם שימוש, האחריות היא רשמית של אפל וניתן לרכוש בראש שקט.

ייבוא מקביל – ייבוא מקביל יכול להיות מצד אחד מכשירים חדשים ומקוריים, המקבלים אחריות רשמית של אפל במעבדה המורשית. מצד שני, גם אלו יכולים להיות מכשירים מאוקטבים (שהופעלו), מכשירים של ביטולי עסקה, מכשירים מחודשים וכו. לא תמיד תדעו מה אתם רוכשים, גם אם זה ארוז וסגור כמו חדש. לעוד מידע בנושא חפשו בגוגל על מכשירים אייפון מאוקטבים.

גודל המכשיר ועד כמה הוא נוח לתפעול

גודל המכשיר הוא גם משהו שיש לקחת בחשבון. לאפל יש מכשירים בגודל 6.1 איטש, מכשירי מקס גדולים יותר, וגם מכשירי מיני בסדרות 12-13. לפעמים מכשירי המקס יכולים להיות פחות נוחים לאחיזה, והתפעול שלהם ביד אחת כמעט בלתי אפשרי. מצד שני, אנשים רבים אוהבים מסך גדול ולאחר שהתרגלו לא מסוגלים לחזור למכשיר קטן יותר. שימו לב שאתם רוכשים מכשיר אייפון חדש שיהיה לכם נוח להחזקה, נוח לתפעול, מתאים לנשיאה וכו.

מחיר ומה הוא כולל

מחיר יכול להיות מאוד טריקי ברכישת מכשיר אייפון חדש. מכשירי אייפון יכולים לבוא בפערי מחיר גדולים מאוד. יבואן רשמי יכול להיות יקר בכמה מאות שקלים מיבואן מקביל, עם זאת בייבוא מקביל ייתכן שתקבל מכשיר מאוקטב.

חשוב מאוד לשים לב למחיר, אך גם מי היבואן, איפה האחריות, האם זה כולל שירות נלווה של תכנים וכו. מחיר הוא פרמטר חשוב, אך לא פחות חשוב מה בדיוק מקבלים. לא תמיד המחיר הנמוך ביותר, הוא המכשיר הטוב ביותר.

ולסיכום – קניית אייפון מחנות סלולר

חשוב מאוד להיות מעודכן מה בדיוק הולכים לרכוש. יש הבדל בין מכשיר מאוקטב, לבין מכשירים בייבוא רשמי. חנות סלולר או רשת שתספק לכם מענה לכל הצרכים שלהם. מכשיר סלולר לא רוכשים בכל יום, חשוב לרכוש מכשיר שירגיש איתו נוח לאורך זמן. בהצלחה.!

About admin

Check Also

ניהול כוח אדם – כך עושים זאת ביעילות

ניהול כוח אדם הוא משימה מאתגרת עבור ארגונים רבים. מחלקות משאבי אנוש נאבקות למצוא את …

כתיבת תגובה