קריאת מחשבות

בשנות ה-90 כיכב שחקן הקולנוע האמריקני מל גיבסון בסרט "מה נשים רוצות" שם הוא קרא את מחשבותיהן, והגשים את החלומות הוורודים שלהן. אין ספק, שגבר קורא מחשבות היא משאת נפשה של כל אישה, הוא יבין אותה בכל עת, יקדים את רגעי הכעס, ותמיד ידע "לקרוא" אותה ולהגיד את הדבר הנכון. וזה בדיוק העניין בקריאת מחשבות, שהיא למעשה קריאת רגשות! האם קורא מחשבות, אכן מצליח לקרוא אתכם? כיצד תוכלו גם אתם לקרוא מחשבות?

אל תגידו קורא מחשבות, אמרו מעכשיו קורא רגשות

קורא מחשבות, אמן טלפתיה או אמן חושים הוא איש מקצוע, אשר מומחה בקריאת רגשות. את המומחיות שלו הוא צובר באמצעות למידת טכניקות מורכבות מעולמות התיאטרון והפילוסופיה, וכן על ידי תרגול עצמי.
עם הזמן הוא צובר מספיק ידע על מנת ליישם אותו במופעי בידור, שמצליחים להפתיע כל פעם מחדש.
בשונה מקוסם, אשר מבצע מניפולציות על חפצים, אנשים רבים, נוטים לחשוב, שאדם קורא מחשבות, מבצע מניפולציות על אנשים. אך אין הדבר נכון, הוא רק משקף להם את מה, שלמד לקרוא "מתחת לפני השטח"

כיצד תוכלו גם אתם לקרוא מחשבות?

קורא מחשבות הוא לא דמות מסיטקום מוצלח, הוא לא סופרמן, ספיידרמן או אפילו בטמן, אין לו כוחות על, והוא לא ילד אינדיגו. אלא הוא אדם כמותם, שפשוט למד להתבונן בעולם מעיניים חושיות.

מה הכוונה בלהתבונן בעולם בעיניים חושיות?

קורא מחשבות משכלל את החושים שלו, בכך שהוא נותן להם דגש, הוא מעצים חוש אחד על חשבון חוש אחר, ומצליח לבודד את החוויה בו. לדוגמא: הוא יכול להיכנס למרחב עם כיסוי לעיניו, ולחוש את המרחב מזווית אחרת לגמרי. הוא יכול לתת מקום לכל ניחוח, שנקרא בדרכו, להתמסר לכל צליל, שנשמע באוזניו, ולתת להם מקום אמיתי בחייו. הוא לומד להקשיב לעצמו, לרגשות שלו, למיחושי גופו ולתת להם מקום.

הוא הופך להיות אמן של השדה הקוסמי המקיף אותנו, בזכות החיבור אליו, שנעשה עם החושים. כל התרגילים הללו, עוזרים לו לפתח את "החוש השישי" חוש מובנה, אשר נמצא באונה השמאלית במוחנו, זו האחראית על החשיבה האנליטית והלוגית, ובכך הוא מצליח לקבל מידע, שפעמים רבות, פשוט נשמט מעינינו.

גם אתם יכולים לקרוא מחשבות

כאמור, קריאת מחשבות היא לא פעולה הדורשת "כוחות על", אך היא מאתגרת מאוד לנוכח הגירויים הרבים, שאנו חשופים אליהם מדי יום. הקפידו להאט את הקצב, לתת מקום לצלילים, לנינוחות, למחשבות ולרגשות, והיסחפו לשם. לאט ובטוח, תוכלו לפתח יכולת הקשבה פנימית, שתעניק לכם תחושה של ודאות, וכך גם אתם תוכלו להרגיש את האהובים שלכם מרחוק, ולקרוא את המחשבות שלהם, גם אם נמצאים במקום אחר בבית, בארץ או בעולם.

 

About admin

Check Also

גידול חיות מחמד בכלל וכלבים בפרט

חיות מחמד בבית לחיבור מחמם לב חיות מחמד, במיוחד כלבים, מציעות שפע של יתרונות לבני …