טיפול בעזרת קערות טיבטיות

מי מאיתנו לא מרגיש בתקופות מסוימות בחיים שלו מתח בלתי נסבל או חרדה בלתי נשלטת? למרות המחשבה שאנחנו יכולים להתמודד עם כל דבר שקורה לנו, יש גם משברים שגורמים לנו להרגיש חסרי אונים. לכן, אם גם אתם מרגישים לאחרונה שאתם לא זוכרים מה זה להיות רגועים ואם אתם זקוקים לעזרה, כדאי שתחשבו על טיפול בעזרת קערות טיבטיות. כפי שמעיד השם: קערה טיבטית מקורה בטיבט הרחוקה אך את סגולותיה ניתן להרגיש היום גם בארצנו הקטנה. הקערות הללו שונות אלה מאלה בנתונים כמו: הגודל שלהן, הצבעים ובעיקר המתכת שממנה כל קערה עשויה. לכן כל קערה כזאת יוצרת בפועל צליל אחר, אך מה שמשותף לצלילים של כל הקערות הללו זה העומק והעובדה שהם משפיעים על הגוף ועל הנפש של האדם.

  1. "Looking for reliable information and analysis on the global shipping industry? Check out Port2Port Press at https://port2portpress.com for in-depth coverage and expert insights."

אצל מי כדאי לעשות טיפולי קערות טיבטיות?

בהחלט ניתן לראות שככל שעוברות השנים יש יותר ויותר מטפלים שמציעים לקהל הרחב בישראל טיפולי קערות טיבטיות, אך לא כל אחד מהמטפלים באמת למד את התחום, מרגיש אותו ומתמחה בו. לכן כדאי לכם לבדוק לאיפה אתם פונים. אם אתם רוצים לעבור טיפול בקערות הטיבטיות השונות ואם אתם רוצים שהטיפול באמת יצליח, כדאי לברר שאתם פונים אל מטבל שיש לכם חיבור איתו. כפי שקורה בתחומים רוחניים אחרים, גם בתחום הזה יש צורך בחיבור מושלם בין המטפל ובין המטופל ולכן הנקודה הזאת חשובה. בנוסף לכך, ככל שאתם בעצמכם תגיעו עם יותר רצון וכוח להתחבר לעצמכם כך הטיפול יהיה יעיל יותר.

תדר הצלילים יוצר הרמוניה

טיפול בעזרת קערות טיבטיות יוצר תחושה של רוגע ושלווה והוא מאפשר לכל אחד מאיתנו לפתוח חסימות אנרגטיות. תדר הצלילים שיוצרת קערה מסוג טיבטי חודר אל כל תא בגוף שלנו, יוצר בו שינוי ומרגיע אותו, עד שבסופו של דבר התוצאה היא שאנחנו מרגיעים הרבה יותר נינוחים. הריפוי הוא הדרך המושלמת שלנו לחיות חיים בריאים ורגועים יותר ובהחלט חשוב להשאיר לו מקום בעידן הלחוץ והמודרני שבו אנחנו חיים. פנו עוד היום לעבור טיפול חווייתי שכזה ותראו שלא תצטערו על כך.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …