איך אפשר לחדש קמין עץ?

אם יש לכם קמין עץ ישן ואתם רוצים להעניק לו מראה הרבה יותר מיוחד והרבה יותר מרשים, אתם יכולים לחדש אותו בקלות ובצורה יעילה במיוחד, ואין צורך לרכוש חדש בכל פעם מחדש. איך עושים זאת? הדרך הטובה ביותר לחידוש קמין ולהעניק לו מראה מרשים ומיוחד יותר היא בעזרת צבע. לכן, בשלב הראשון עליכם להצטייד בצבע מיוחד לקמין עץ, זהו צבע עמיד בחום גבוה אשר מגיע בתרסיס וכך מאפשר לכם לצבוע את הקמין בצורה פשוטה ונוחה ללא כל בעיה. חשוב מאוד להקפיד על בחירה נכונה של צבע ולא להתפשר על צבע שאינו איכותי מספיק, זכרו כי הוא צריך להיות עמיד בחום גבוה, ולא כל צבע יספק את התוצאה הזו בצורה הטובה ביותר.

הכנת התנור לצביעה

לאחר שיש לכם את הצבע המתאים, הגיע הזמן להכין את התנור לקראת הצביעה. לשם כך יש לנקות את התנור היטב בעזרת מברשת ברזל וכך להוריד ממנו כתמים עקשניים ולכלוך לפני שמתחילים בעבודת הצביעה. בנוסף, אם קיימים כתמי שומן על התנור יש לנקות אותם בעזרת טינר מיוחד. לאחר הניקוי יש להרים בעדינות את התנור לגובה של כסנטימטר והכניסו קרטון או נייר שיסייע לכם לצבוע את התנור מבלי ללכלך את הרצפה. בנוסף, יש לשים קרטון או נייר עיתון מאחורי הקמין.

את הזכוכית של הקמין כדאי לכסות בעיתון ולהדביק היטב עם נייר דבק בכדי שהיא לא תתלכלך מהצבע שלכם.

צביעת התנור

לאחר סיום עבודות ההכנה אתם יכולים להתחיל לצבוע את אותו. חשוב לנער היטב את בקבוק התרסיס לפני הצביעה ולרסס ממרחק של בין 18-20 ס"מ לפחות, ולא להישאר עם התרסיס בנקודה אחת בכדי למנוע זליגות של צבע. חשוב מאוד לאחר הצביעה להפעיל את הקמין לפחות לשעה בעוצמה מלאה בכדי לשרוף כל שארית של צבע, כמובן, בבית מאוורר, בכדי למנוע הצטברות עשן.

כך תוכלו בחורף הבא ליהנות מחום של קמין עץ איכותי עם מראה מרשים וממש כמו חדש, מראה שישדרג את הבית שלכם בצורה משמעותית מאוד.

About admin

Check Also

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כאבי צוואר כרוניים הם תופעה שכיחה מאוד, היכולה להשפיע על איכות החיים של אנשים רבים. …