קייטרינג טבעוני – אין מה להיבהל!

מזל-טוב, הבת שלכם מתחתנת, וההתרגשות בשיאה. כבר הודעתם לכל החברים הטובים, וההכנות לחתונה נכנסות להילוך ראשון. אתם מתרגשים, לחוצים, סקרנים, ורוצים כבר להצליח לעבור דרך כל הפרטים הטכניים ולהגיע שמחים ליום המיוחל. ואז היא מפילה את הפצצה – "לא יהיה בשר בחתונה שלי – אני רוצה קייטרינג טבעוני".

דבר ראשון, קחו נשימה עמוקה, אין מקום לבהלה, מדובר בתופעה נפוצה בימינו. לאחר שנים של טרנדיות שעשה תחושה של גל אופנתי חולף, הטבעונות בישראל, בקייטרינג ובכלל, הפכה לחלק מחיי היום יום, והצעד הראשון הוא לא להילחם, אלא לקחת את הנשימה הנ"ל, ולהתחיל לראות כיצד אפשר ליהנות מזה.

ההפתעה המנצחת בקייטרינג טבעוני

אחד מהדברים המלחיצים והמהנים ביותר בחיים הם הפתעות. השילוב של אי-הידיעה מול הפוטנציאל הגדול (לאכזבה או להתרגשות חיובית) יוצרים מתח מיוחד שאפשר להיקלע אליו או למנף אותו, תלוי בגמישות שלכם.

אנו מזמינים אתכם לנסות להוציא את המיטב מהסיטואציה, ולהימנע מחיכוכים מיותרים עם הכלה המאושרת, תוך שאתם זוכרים שזה היום הגדול שלה, ואם היא רוצה קייטרינג טבעוני, כמה רע זה יכול להיות?

אחרי שהצלחתם לקחת על עצמכם את התפקיד של להעניק ולתמוך, אתם מוכנים להפתעה הגדולה – קייטרינג לגמרי טבעוני הוא אחד הפתרונות היצירתיים, המעניינים והטעימים ביותר שאתם הולכים להכיר, עם מגוון מזונות אינסופי ומנות יצירתיות במיוחד.

מנות לדוגמא

כמות המנות האפשרויות בקייטרינג טבעוני בישראל עלולות להרתיע – שכן המגוון כה רחב שלא יודעים מהיכן להתחיל. המנות הראשונות, העיקריות, התוספות, ואיך אפשר בלי הקינוחים, כל אלו ישאירו אתכם עם פה פעור ומבקש עוד, ועם השאלה איך לא הייתם טבעונים כל החיים.

דוגמאות למנות טבעוניות בקייטרינג יכולות להיות –

ראשונות ישראליות – שקשוקה טבעונית, פלאפל, מגוון סלטים רחב מאוד ועוד…

מנות עיקריות – שניצל טופו, מוקפץ תאילנדי, ואפילו קבאב וקציצות.

תוספות – כל סוגי הירקות, מאודים, אפויים וקלויים, עם מגוון רטבים כולל שמנת טבעונית לגמרי.

קינוחים – כל קינוח שתוכלו לתאר לעצמכם, מקרם-ברולה, דרך מוס שוקולד, ועד לבונבונים ייחודיים זמינים בקייטרינג לגמרי טבעוני.

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …