קורס פסיכומטרי והתאמות לליקויי למידה

בעוד שבעבר אלו הסובלים מלקויות למידה שונות נהגו להסתיר את מצבם ואף להתבייש בו, הרי שכיום לקבל בסטאטוס "לקוי למידה" זו הזדמנות מעולה ליהנות מהקלות שונות שמתאימות ללקות שלכם, ללא בושה כלל, תוך קבלת הזדמנות שווה לאלו שלא סובלים מלקות זו, גם בקורס פסיכומטרי.

אם חושבים על כך, הרי שאין הגיוני מזה, שכן לקויות הלמידה, אשר לרוב מאובחנות בגילאים צעירים במפגש הראשוני של התלמיד עם מערכת החינוך, אין כל סיבה שקבלת ההקלות תיפסק כאשר התלמיד מבקש להעשיר ולהעמיק את הידע שלו דרך לימודים אקדמאים, ואם כך שהקלות אלו צריכות להיות מותאמות גם למבחן הפסיכומטרי ולקורסים בהתאם.

קורס פסיכומטרי בהתאמה אישית

בעוד שקורסים רבים לפסיכומטרי מתייחסים לתלמידים כקבוצה אחת הומוגנית, הן מטעמי נוחות, והן מתוך היותם ספקי שירות לתחום אחיד – מבחן הפסיכומטרי, הרי שישנם קורסים שמיועדים באופן ספציפי למצב המציאותי יותר בו כל תלמיד הוא אינדיבידואל, וכל תלמיד דורש תשומת לב מסוימת והתאמת הלימוד לצרכים שלו.

הבחירה לייצר קורס פסיכומטרי המותאם לאלו הסובלים מלקויות למידה שונות פותח את השער לאלו מאיתנו שצריכים את התמיכה וההתאמה, ומאפשר גם לכם לצלול לעומק העולם האקדמאי עם ציון פסיכומטרי גבוה וחופש בחירה מלא לנושא בו תבחרו להתמקצע.

קורסים אלו, המותאמים אישית לצרכי התלמיד, מתבצעים בכיתות קטנות, ועם התאמה של התלמיד לקבוצה, ושל הקבוצה לתלמיד, לאפשר לימוד הומוגני מחד גיסא ואישי לגמרי מאידך גיסא.

מהן ההתאמות לקורס הפסיכומטרי הייחודי?

קורס פסיכומטרי המותאם לתלמידים בעלי לקויות למידה מוכרות כולל –

  • למידה בכיתות קטנות במיוחד – לא עוד קבוצות של 30-40 תלמידים, פסיכומטרי אישי ומותאם דורש תשומת לב יתרה ולכן הקבוצות קטנות יותר
  • יותר מפגשים – במקום מעט מפגשים ארוכים מאוד, שלא מתאימים באופיים לאלו הסובלים מלקויות למידה, קורסים אלו מותאמים דרך פגישות קצרות וממוקדות המאפשרות ריכוז גבוה
  • מורים ייחודיים – המורים בקורסים אלו מומחים בעבודה עם לקויות למידה ומציאת פתרונות יצירתיים להתאמת תהליך למידה מוצלח לכל תלמיד ותלמיד באופן אישי

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …