קורס ניהול מחסן ממוחשב – לוקח אותך קדימה

אם אתה רואה את עתידך בתחום ניהול המחסנים, ומעוניין להביא לארגונך ידע חשוב שיתרום להתנהלות יעילה ומסודרת, כדאי לך להצטרף אל קורס ניהול מחסן ממוחשב של מכללת אינטלקט אקדמון.

 

ניהול מחסנים אז והיום

 

סביר להניח שאתה כבר יודע משהו על המערכות הממוחשבות לניהול עסקים, ועל המודולים המיוחדים לניהול מלאי ומחסנים מסוג ERP. אבל אולי אינך יודע שכניסתן של מערכות אלו למחסנים בארץ וברחבי העולם הייתה תהליך הדרגתי שנמשך שנים רבות. אם היית נכנס לפני 20 שנה למחסן, אפילו של חברה רצינית ומוערכת, היית רואה עובדים שעדיין לא שמעו על ברקודים, מנהלים שמסתובבים עם לוחות רישום ידניים, פינות אפלות שאיש לא יודע מה קורה בהן, ומזכירות שנאבקות עם התוכנות הראשונות והפשוטות ביותר – שלא היו חסרות בהן תקלות.

 

מאז ועד היום עבר זמן רב, למרות שעדיין פה ושם ניתן לראות מחסנים שעוד מתנהלים בדרכים הישנות. התוצאה הברורה של התנהלות זו היא חוסר יעילות, היעדר ארגון וסדר, ומכאן קצרה הדרך לבזבוז זמן, בזבוז כסף על רכישות מיותרות, בלאי גבוה ומיותר, אי שביעות רצון מצד הלקוחות וכמובן גם לא מעט קשיים וסכסוכים בין העובדים עקב חוסר הבנה. כל אלו יכולים להיות נחלת העבר ואתה בהחלט יכול לעמוד בראש השינוי בארגון, לאחר שתסיים קורס ניהול מחסן ממוחשב באינטלקט אקדמון.

 

מה אתה לומד בקורס?

 

קודם כל, המטרה של הקורס היא לתת לך את כל הכלים להתקדמות בתחום ניהול המחסנים בטווח הקצר או הארוך, לרבות לתפקידים בכירים ואחראיים יותר בארגון הנוכחי שלך או בתחומים אחרים. מדובר בקורס המקנה ידע תיאורטי ומעשי רב ערך במגוון תחומים, אותם תוכל ליישם בכל ענף במשק כגון בענפי הפלסטיקה, המזון או האופנה, במוסדות ציבוריים, ועוד.

 

במהלך מאתיים שישים שעות אקדמיות תלמד את התחומים העדכניים והנדרשים ביותר בתחום ניהול המחסן. בין היתר, הקורס יעסוק בעיתוד מלאי, מיומנויות ניהוליות, מערך איכות, הובלה וביטוח, עלויות מלאי, גהות ובטיחות, בקרה ניהולית, שרשרת האספקה ונושאים רבים וחשובים אחרים. בתוך כך, מושם דגש על היכרות ושליטה בתוכנת ERP פריוריטי המשמשת כיום בארגונים הגדולים ביותר במשק, ולה מודולים מיוחדים לתחום ניהול המלאי והמחסן. מעבר לכך, חשוב לציין את הדגש על התנסות מעשית בקורס, אשר ניכר בין היתר בסימולציות ממוחשבות של ניהול מחסנים, פרויקט גמר וביקורים במחסני חברות וארגונים באזור הצפון.

 

מדוע כדאי להירשם לקורס?

 

בראש ובראשונה, כי מדובר בקורס מרתק שנותן לך כלים משמעותיים להצלחה בתחום ניהול המחסנים, ולמעשה אי אפשר בלעדיהם. שנית, כי זוהי הדרך הטובה ביותר להתקדם לתפקידים מתגמלים ואחראיים יותר. ולא פחות חשוב: כי אתה מביא לארגון שלך כלים שיסייעו לו להתפתח, לצמוח ולשגשג.

 

למידע נוסף על הקורס וביצוע הרשמה, התקשר לנציגי המכללה בטלפון *9233.

 

 

 

 

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …