צמיד לגבר עם חריטה – המתנה המושלמת

סטייל זה דבר שנולדים איתו, או שלומדים אותו, וכדי לעשות סטיילינג אמיתי צריך את האביזרים הנכונים. אקססוריז כמו צמידים ושרשראות, טבעות ועגילים הם חלק בלתי נפרד מעולם הסטיילינג, והם גם מהווים פיתרון מעולה כמתנה. צמיד לגבר עם חריטה זו דוגמא מעולה למתנה מושלמת כאקססורי לסטיילינג.

אם אתם מחפשים רעיון למתנה יצירתית, ייחודית ומעניינת, עם טאצ’ אישי, זה הכיוון שלכם. לא עוד משהו שבלוני, כאשר נותנים מתנה עם חריטה זה תמיד נחשב יותר ממתנה רגילה, בלי יוצאים מן הכלל. אם קיבלתם אי פעם מתנה עם הקדשה אישית בחריטה, אתם יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים.

על מה עוד חורטים כמתנה יפה?

לא רק צמיד לגבר עם חריטה, כיום ניתן לחרוט על תכשיטים שונים, ולקבל בעצם אקססורי בהתאמה אישית לכל אירוע ולכל אדם. הנה כמה דוגמאות לתכשיטים עם חריטה אישית לגבר – 

  • טבעת חרוטה – אפשר לחרוט על טבעות מסוימות, כמו למשל טבעת עם חריטה של האות הראשונה בשם, או טבעת עם תאריך מסוים וחשוב.
  • שרשרת עם חריטה – שרשראות עם חריטה זה בדרך כלל שרשראות עם עדיליון כלשהו, בסגנון זה או אחר, הכולל משטח המאפשר חריטה. שרשראות עם עדיליון דיסק למשל, או דיסקית מרובעת, או בצורות שונות בהתאם לסגנון שאתם מחפשים.

מאיזה חומרים זה נעשה?

צמידים  עם חריטה, כמו גם שרשראות או טבעות עם חריטה, נעשים מחומרים קשיחים אך גמישים דיו לקבל חריטה. מדובר בכסף או בזהב, וזאת לרוב בשילובים שונים. צמידים רבים משלבים לדוגמא כסף ועור, והמגוון לא נעצר בחומרים הרבים, אלא ממשיך הלאה לאספקטים עיצוביים נוספים.

איך ייראה ואיך יתפקד הסוגר של הצמיד, האם מעבר לחריטה יתווספו אלמנטים נוספים לתכשיט, והאם התכשיט מתאים יותר כסט או כפריט בודד, כל אלו ועוד מעסיקים מעצבים, סוחרים ורוכשי תכשיטים כאחד. אם אתם מתלבטים מה המתנה שתתאים בצורה הטובה ביותר לבר המזל שעומד לקבל אותה, נסו להיזכר או לראות בתמונות מה הסגנון שהוא מעדיף. אם אתם לא בטוחים, לכו על קלאסיקה חרוטה, שם קשה לפספס.

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …