איך צילום לאתרי היכרויות מוביל לשידוך מושלם?

אתרי היכרויות – מטינדר ועד גריינדר, מלאב מי ועד okcupid וגם ג'ידייט ואטרף ויש כמובן עוד – הם עולם תוסס, מגוון ושוקק חיים שמייצר המון אינטראקציות בכל יום, לכל הגילאים. מצד אחד יש בכל האתרים והאפליקציות גברים ונשים שיכולים להוות שידוך מושלם גם לך, ומצד שני אי אפשר להתעלם מכך שיש גם אכזבות, משני סוגים: קבלת מעט מדי פניות וגם פניות מאנשים שאין לך בהם עניין.

תמונה מתאימה ומחמיאה ממזערת למינימום את האכזבות וממקסמת את הסיכוי לפגוש את הפרטנר/ית המושלם עבורך – ולכן כדאי להשקיע בה תשומת לב, זמן ואפילו סכום כסף מסוים לטובת צילום לאתרי היכרויות אצל איש מקצוע מיומן.

למה תמונה משפיעה במידה ניכרת על הסיכוי לפגוש את האנשים הרצויים מבחינתך?

אנחנו חיים בעידן ויזואלי מאוד. אמנם כל מי שנרשם או נרשמת לאתרי ואפליקציות היכרויות מתארים את עצמם במילים, ויש כמובן לא מעט פרטים טכניים הכרחיים – אבל בסופו של דבר העין נמשכת קודם כל אל התמונה, וכידוע לרושם ראשוני יש אימפקט עצום.

בהתאם במקרים רבים תמונה לא טובה מספיק תגרום למי שנתקלים בה לדפדף הלאה, ומצד שני עלולה לשדר רושם לא מדויק אודות האדם ומצד שני למשוך אליו תשומת לב לא רצויה מבחינתו.

איך צלם מקצועי מייצר את התמונה המדויקת ביותר?

המטרה של צילום לאתרי היכרויות ע"י איש מקצוע מנוסה היא לאו דווקא להגיע לתמונה היפה ביותר אלא לתמונה אותנטית שמבליטה את מי שאתם ובפרט את הטוב שבכם, הן במראה ועוד יותר מכך באישיות.

בהתאם צלם שהמומחיות שלו היא יצירת פרופילים לאתרי ואפליקציות דייטינג, עוד לפני סשן הצילומים עצמו, ינסה קודם כל להכיר מעט את האדם שמולו – למשל במייל או בווטסאפ, במסגרת ההכנה לצילומים. ההיכרות המוקדמת מאפשרת להבין מהו הרושם שברצונך לשדר ואילו איכויות חשוב לך להקרין – וכך בדיוק ייראו התמונות שיצלם אותו איש מקצוע.

צילום לאתרי היכרויות במקסימום נינוחות

איש מקצוע שהמומחיות שלו היא צילום לאתרי היכרויות כמו למשל עופר קידר יודע גם לבחור את הלוקיישן האידיאלי (בין אם בסטודיו ובין אם בצילומי חוץ), וכן להמליץ לך על האאוטפיטים הנכונים. בנוסף הוא ידאג שהאווירה במהלך הצילומים תהיה נעימה ותשרה נינוחות אמיתית. בזכות ההכנה, ההיכרות ותשומת הלב לכל הפרטים, התוצאה תהיה תמונות מחמיאות, משקפות במדויק את האישיות שלך וכמו כן טבעיות – כל מה שצריך כדי להגיע לשידוך המושלם.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …