מאמצים חתול? הנה רשימה מלאה של ציוד לחתולים

חתול הוא אחת מחיות המחמד האהובות ביותר בישראל, ובצדק! הם רכים ומתלטפים, משעשעים ומלאים באהבה. רגע לפני שהחתול נכנס לביתו החדש, כדאי לעשות רשימת ציוד לחתולים ולוודא ששום דבר לא חסר לקראת בואו של האדון הפרוותי החדש שלכם.

ציוד לחתולים שהוא חובה 

  • שירותים לחתול – אחד הדברים החשובים ברשימת ציוד לחתולים הוא ארגז החול, השירותים בהם ישתמש החתול בעת הצורך. המגוון הוא עצום והטכנולוגיה המתקדמת אף הביאה להמצאתם של ארגזים שמסוגלים לרוקן את עצמם, וכל מה שנדרש מהבעלים זה רק להחליף את השקית כזו מתמלאת. כדאי לבחור את הארגז בהתאם למספר החתולים בבית, גודל הבית (אינכם רוצים להציב ארגז גדול וריחני בסלון של דירה ללא מרפסת למשל), ועוד.
  • כלוב נשיאה – חתולים הם לא כמו כלבים, אי אפשר פשוט לקחת אותם החוצה, הם עלולים לברוח. כדי לעשות זאת, כדאי להצטייד בכלוב נשיאה מיוחד אליו נכניס את החתול בכל פעם שצריך לצאת לוטרינר, או למעבר דירה, או לכל מטרה אחרת.
  • חול לחתולים – חשוב מאוד למלא את הארגז בחול איכותי, כזה שעשוי מחומרים איכותיים ועל הדרך גם ינטרל ריחות רעים ויקל על מלאכת האיסוף. ישנם סוגים שונים של חול מתגבש, חול מנטרל ריחות, חול מתגבש ומנטרל ריחות, ועוד. לכם נותר רק לבחור!
  • מזון וחטיפים – כמו מוצרי המזון שלנו, גם אוכל לחתולים מגיע במנעד רחב; חלקו איכותי ומומלץ, וחלקו פחות. אם ברצונכם לשמור על בריאות החתולים שלכם, יש לבחור במזון איכותי המכיל רכיבים תזונתיים טובים היעילים לחתול, ולהקפיד לעשות זאת גם כשמפנקים אותם בחטיפים טעימים. כידוע, חטיף ממש לא חייב להיות ג'אנק!

משחקים ומתגרדים – כמו שחתולים אוהבים

אם אינכם רוצים לחזור הביתה יום אחד ולגלות שהחתול קילף את הספה, כדאי לחפש מתקן גירוד לחתולים ואם ממש מעוניינים להשקיע, לבחור בכזה שגם יאפשר לחתול לטפס, לשבת בנקודה גבוהה, ועוד. חתולים זקוקים לפעילות הגופנית הזו על מנת לשמור על הכושר והבריאות שלהם, ומתקנים הם דרך נפלאה לעשות זאת. ציוד לחתולים נוסף אותו יש לקחת בחשבון בנוסף למתקן הגירוד, הוא כמובן הצעצועים, שהם חלק בלתי נפרד מרשימת הציוד שלנו; כדורים, נוצות, עכברים מפלסטיק ועוד, עם קצת מאמץ תמצאו בקלות את הצעצוע הכי אהוב על החתול שלכם. 

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …