פינוי דירה בראשון

ראשל"צ היא העיר הרביעית בארץ מבחינת מספר התושבים – למעלה מרבע מיליון. גידול האוכלוסייה מכתיב התפתחות מתמדת, שכוללת עוד ועוד דירות חדשות ובמקביל גם פינוי דירות ישנות שהצטברה בהן תכולה רבה ומיותרת.

פינוי דירה בראשון לציון מחייב תשומת לב רבה ל-3 מרכיבים: מהירות הביצוע וצמצום ההפרעה לשכנים, פינוי מסודר לאתרים מתאימים ומחיר.

פינוי דירה בראשון – מינימום זמן, מינימום הפרעה

לחברה לפינוי דירות בראשל"צ שכבר צברה ניסיון בפינוי תכולת דירות בשכונות השונות של העיר יש את היכולת לפנות גם את הדירה שלכם במהירות, ביעילות ועם מינימום הפרעה לשכנים או לתנועה, כך שיישמרו היחסים הטובים שלכם עם תושבי הסביבה.

בפרט כדאי לזכור שלעתים נדרש ציוד ייעודי במסגרת פינוי דירה בראשון כגון מנוף או מכולה.

פינוי מסודר לאתרים מתאימים

בראשון לציון מושם דגש רב על סדר וניקיון ברחובות העיר, הן בשכונות הוותיקות והן באלה החדשות, הן בחלקה המערבי של העיר והן בשיכוני המזרח, ועל כן כל פינוי של תכולת דירה שלא יתבצע בדיוק לפני הנהלים, חוקי העזר העירוניים והתקנות השונות לגבי השלכת פסולת עלול להוביל לקנס גבוה.

חשוב להדגיש שהקנס לא מופנה בהכרח כלפי מי שפינה את הדירה בפועל, כלומר אנשי המקצוע של החברה לפינוי דירות בראשון לציון, וגם מי שהדירה היא שלו והפריטים למעשה בבעלותו עלול לגלות שהוא משלם מחיר יקר על פינוי חובבני.

בהתאם מומלץ לשכור אך ורק את שירותיה של חברה שמבטיחה פינוי דירה בראשון לציון באופן מסודר: פריטים שניתן להשתמש בהם יועברו לעמותות שמחלקות אותם לנזקקים, מה שניתן למחזר מועבר לאתרי מחזור רלוונטיים וכל השאר יושלך לאתרי פינוי פסולת בעלי רישיון עסק.

מחיר

בחלק מהמקרים, פינוי הדירה בראשל"צ יתבצע ע"י החברה מבלי שבעל הנכס יידרש לשלם על כך. במקרים אלה התמורה לעבודה המקצועית היא הפריטים בעלי הערך הכספי בדירה ושניתן למכור אותם ובכך בעצם לממן את פינוי התכולה.

כשישנם פריטים בעלי ערך רבים יחסית, ובעל הנכס והתכולה לא מעוניין בהם, ייתכן אף מצב שבו החברה משלמת לו על פינויה של הדירה שלו ועל השמשתה לטובת מי שמתעתד לגור בה.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …