פילינג עמוק או פילינג שטחי?

ישנם גורמים רבים הגורמים לעור הפנים שלנו להיפגע: הגיל, השמש אקנה ועוד. אחת הדרכים לטיפול בפנים שלנו היא באמצעות פילינג. טיפול פנים זה מסייע בהפחתת כתמי העור על פנינו, העלמת הקמטים והחלקת העור למראה אסתטי, יפה ומגע נעים. ישנם כמה סוגי פילינג, ביניהם פילינג עמוק, פילינג שטוח ועוד. באיזה טיפול עלינו לבחור?

כמה זמן ייקח עד שנראה תוצאות?

בעת קילוף פנים שטחי ניתן לשים מעט איפור ומסנן קרינה ולאחר יום אחד לחזור לפעילות רגילה. בקילוף בינוני לעומת זאת, אשר מבוצע בעזרת חומר חזק יותר, ניתן לחזור לפעילות רק לאחר כ-7 ימים. לעתים נדירות עשויים להופיע כתמים חומים אשר יתמוססו בהדרגה עד אחרי הטיפול השני או השלישי. יתרונו של הקילוף השטחי הוא שהשינוי במראה העור אינו חד וניתן לבצעו בצורה הדרגתית במהלך החיים הרגילים, מבלי למשוך תשומת לב גדולה מהסביבה.

למי מיועד הפילינג?

פילינג שטחי – מצוין לכל אחד מעל גיל 30-35. ככל הנראה כל אחד מאתנו סובל מנזקי השמש בישראל ולאורך השנים העור מתייבש ויש לבצע פילינג שטחי, אשר יביא לחידוש השכבות העליונות של העור ולמראה חלק ורענן. אצל צעירים בעלי אקנה מומלץ מאוד לבצע פילינג שטחי, אשר יסייע בהפחתת הפצעים ויקל עליו. אצל מבוגרים זה בעיקר יתבטא ברענון גוון העור והחלקתו.

פילינג בינוני – טיפול המתאים בעיקר לקמטים וכתמים חומים הנובעים בנזק מצטבר של קרינת השמש. בדרך כלל מומלץ לאחד גיל 45 כאשר אלה מתחילים להופיע. ניתן לראות שינוי חד ומהיר ולבצע את הטיפול אחת לכמה שנים.

פילינג עמוק – פילינג עמוק מבוצע באמצעות חומר חזק מאוד שלמעשה מיועד בעיקר עבור נשים בעלי קמטים עמוקים במיוחד. הטיפול מציע תוצאות דרמטיות ונפלאות. אולם יש להיות ערניים לשינוי שעשוי להיווצר בגוון צבע הפנים אל מול צבע הצוואר, שם לא ניתן לבצע פילינג עמוק.

טיפול קוסמטי "קל" לפני פילינג עמוק:

לפני שתבצעו ניתוח קוסמטי או טיפול רפואי בפילינג עמוק, יש לבצע תחילה טיפול קוסמטי קל יותר וזאת כדי להרגיל את העור לטיפול כבד יותר. לדוגמה בצעו פילינג שטחי לפני פילינג עמוק כדי לשפר את חדירת חומרי הפילינג העמוק.

לסיכום; אם אתם מתלבטים בין פילינג שטחי לפילינג עמוק, תוכלו להתייעץ עם קוסמטיקאית מנוסה ומקצועית. ככל שהפילינג עמוק יותר הוא מחזיק ליותר שנים, אולם דורש זמן החלמה ארוך יותר. גם בנוגע לגוון הצבע שהתקבל לאחר הטיפול, אשר עשוי להשתנות מאדם לאדם, יש להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת.

 

About admin

Check Also

מה זה דיקור מי שפיר פרטי ולמי זה מתאים? 

אחד מהדברים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים בתור אישה, זה להיות בהיריון, ועוד בהיריון …