פודים לקפה – הדור החדש של אוהבי הקפה

מי שמבין בקפה יודע הטריות היא פקטור חשוב מאוד על מנת לשמור על איכות הקפה והטעם. הפודים הינם אריזה מיוחדת לקפה הנוצרה בדיוק למטרה זו. כל תרמיל של פוד מכיל מנה אחת או כפולה של קפה עשיר בעל תהליך קלייה איטי המקנה לו את טעמו הייחודי.

פודים לקפה – יתרונות חשובים

1 שמירה על טריות לאורך זמן – גם תערובות קפה איכותית ומשובחת במיוחד, לא תוכל להישמר לאורך זמן בהיעדר התנאים המתאימים, הפודים מספקים תנאים מקסימאליים לשמירה על הטריות באמצעות איטום מיוחד. תערובת הקפה עטופה בנייר סופג המכונה גם נייר פילטר, הפודים דומים בצורתם לתיון.

2 שמירה על סביבה נקייה וחיסכון בזמן ההכנה – מכונות אשר טוחנות את הקפה דורשות יותר מאמץ וזמן הכנה ובנוסף הפעולה עלולה להשאיר יותר לילכלוך.הפודים מונעים מתעבורת הקפה להתפזר וללכלך את סביבת המכונה,שומרים על מידה מדוייקת של קפה ללא דליפות, ומקצרים את זמן ההכנה. ניתן להישתמש בכמות הרצויה ולהינות בכל פעם מהטעם הניפלא.

3 סביבת הכנה שקטה – לעיתים רעש מכונת הקפה עלול להפריע, כאשר משתמשים בפודים אין צורך בטחינה דבר שהופך את פעולת ההכנה לשקטה במיוחד.

4 שמירה של טעמו הייחודי של הקפה – באמצעות האריזה המיוחדת נשמר טעמו הייחודי של הקפה ומקנה בכל פעם חוויה בלתי נשכחת.

לסיכום: ניתן לבחור את הכמות הרצויה עפ"י העדפה, כל פוד מכיל מנה אחת או כפולה המשפיעה על מידת החוזק. פודים בעלי מנה אחת של קפה עלולים להיות יקרים יותר. הפודים הינה השיטה המועדפת לשמירה על תערובת הקפה לאורך זמן בקרב אוהבי הקפה. הנוחות, הדיוק ואף דחיסות התערובות יוצרים הבדל משמעותי בחוויה. בימינו מספר רב של חברות כבר עברו לייצור מכונות אספרסו המותאמות לשימוש בפודים והביקוש הולך וגדל. ניתן לראות שיטה זו רוווחת יותר ויותר גם ברחבי אירופה. כעת אפשר להינות מקפה באיכות גבוהה ללא מאמץ, את הפודים ניתן לרכוש בחנויות הקפה, רשתות המזון ובתי הקפה. מיטב מותגי הקפה מייצרים פודים למכונות וכך ניתן להינות ממגוון רחב של סוגים.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …