איך לשמור על ערסלים כך שיחזיקו מעמד למשך זמן רב?

אם כבר היו לכם בעבר ערסלים בוודאי אתם יודעים כי מדובר במוצר שיכול להפוך את הגינה או המרפסת שלכם למפנקת מאוד אך יחד עם זאת, יכול להיהרס די בקלות. אם אתם עומדים לרכוש ערסל לבית, או שכבר רכשתם אחד כזה, ואתם רוצים להיות בטוחים כי הערסל שאתם רוכשים ישמש אתכם למשך זמן רב מאוד ותוכלו ליהנות ממנו במשך שנים, הגעתם אל המקום הנכון.

קודם כל, חשוב מאוד לרכוש ערסלים איכותיים. אל תתפשרו על איכות בשביל מחיר זול. הערסלים הזולים מאוד לרוב מורכבים מחומרים באיכות ירודה שלא יחזיקו מעמד למשך זמן רב, חומרים שיהרסו בעקבות חשיפה לשמש, גשם או אפילו משקל כבד של אנשים שישבו על הערסל. לכן עדיף להשקיע בערסל איכותי שאולי יעלה לכם יותר, אך גם יחזיק מעמד למשך זמן רב יותר.

אל תשאירו אותם בחוץ תחת גשם

אם אתם מתקינים את הערסל במקום חשוף, ללא קורת גג, חשוב מאוד לקפל ולארוז אותם בעונת החורף. הצטברות של גשמים על הערסל יכולה להרוס אותו, גם להרוס את החומר ממנו הוא עשוי, גם לגרום להתפתחות של עובש וגם ליצור עומס רב על הערסל שאפילו עלול לקרוע אותו. לכן, במידה וההתקנה מבוצעת במקום חשוף פשוט ארזו את אותו ערסל לפני עונת החורף ואחסנו אותו במקום סגור, הרי בכל מקרה לא תוכלו להשתמש בו בעונת החורף.

הכירו את החומר ממנו עשוי הערסל

ערסלים המורכבים מחומרים שונים מצריכים תחזוקה שונה. למשל, יש ערסלים מחוטי ניילון שיכולים להקרע בשל חשיפה ממושכת לשמש, ולעומתם ערסלים מחבלים חזקים שהשמש לא מזיקה להם ולא משפיעה במיוחד על החומר.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם רוכשים ערסלים שישמשו אתכם למשך זמן רב, ואתם יכולים להיות בטוחים כי תוכלו ליהנות מהם במשך שנים, הכירו את החומר ממנו עשוי הערסל ובצעו פעולות תחזוקה בהתאם לאותו החומר.

כך תוכלו לשמור על הערסל שלכם במשך זמן רב ותוכלו להפוך את הרכישה שלו להרבה יותר משתלמת.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …