כיצד ערב גיבוש לעובדים יתרום להעלאה בהכנסות העסק?

החדרת מוטיבציה בעובדים הוא אחד הדברים החשובים בניהול כל עסק. עובדים מאושרים ישפרו את התפוקה והביצועים מה שישפר בסופו של דבר את פעילות העסק. ערב גיבוש לעובדים הוא דרך מצוינת לגיבוש והחדרת מוטיבציה בעובדים. ערב כזה מאפשר לעובדים להתרועע אחד עם השני, לשלב צחוק, פעילות מהנה ואלמנטים נוספים לכדי שיפור הרגשתם של העובדים.

ערב גיבוש לעובדים – מדוע זה חשוב?

מעסיקים רבים נותנים לעתים צ'ופרים אישיים לעובדים מצטיינים. בשיטה זו העובד מרגיש מוערך והמוטיבציה שלו, כמו גם הרגשת השייכות והמחויבות שלו לעסק עולה. הבעיה עם צ'ופר פרטי שהוא נהנה ממנו לבד, או במקרים של חופשה זוגית הוא ייהנה עם בת הזוג. במסגרת ערב גיבוש לעובדים גם הוא וגם שאר העובדים ייהנו אחד מהשני וביחד. כולם ירוויחו מהערה החוויתי ואתם מרוויחים כמה ציפורים במכה אחת.

ערב גיבוש מסוג זה לעובדים יסייע בהרגשת העובדים שהם מוערכים והחוויה המשותפת תשפר את הרגשתם למשך זמן רב אחרי אותו ערב. בנוסף למוטיבציה, ערב גיבוש יתרום גם לשיתוף פעולה טוב יותר בין העובדים ויעודד יצירתיות, מחויבות ורגשות נוספות שיתבטאו לאחר מכן בתפקוד העובדים.

רעיונות לערבי גיבוש:

ישנם רעיונות רבים לערבי גיבוש אפשריים לעובדים. עליכם לחשוב קודם כל על רצון העובדים שלכם, אולי אפילו לערוך סקר ביניהם על סגנון הערב המועדף עליהם. ייתכן ורוב העובדים שלכם הם הרפתקנים חסרי מעצורים וישמחו ליום או ערב גיבוש בטבע: סנפלינג, פעילות אתגרית, ראפטינג ועוד. עובדים רגועים ושלווים יותר יעדיפו ערב סטנד אפ סולידי, מופע קסמים או יציאה למסעדה.

אם אתם באמת רוצים לעורר את החושים של העובדים שלכם אתם רוצים לשלב פעילות מרתקת שתניע ותזיז אותם במהלך הערב. לעתים ערבי גיבוש משלבים גם את בני הזוג של העובדים ולעתים הערב יהיה פתוח לעובדים בלבד.

חשוב לבחור מקום קרוב ונוח להגעה מבחינת העובדים. גילם של העובדים גם הוא חשוב לבחירת אופי הפעילות. אנשים צעירים יותר יחפשו פעילויות מאתגרות ומהנות, בעוד סגל עובדים מבוגר יותר יעדיף להעביר ערב בישיבה.

About admin

Check Also

משטחי שקילה

אם אתם עוסקים בתחום של ייבוא, ייצוא או ייצור בתעשייה, כנראה שהנושא של משטחי שקילה …