על מה חשוב להקפיד כשבוחרים משלוח פרחים בקריות?

פרחים גורמים לכולנו, או לפחות לרובנו, להרגיש הרבה יותר טוב. הם יפים, הם צבעוניים, הם משדרים אנרגיות של רעננות, התחדשות, הרמוניה וחיבור עם הטבע, ומשתלבים באופן מושלם בכל חלל, גם בבתים וגם במרחבי העבודה והעסקים. בהתאם מתבצעים מדי יום משלוחי פרחים רבים ברחבי הארץ, וכמובן גם בקריות – שהתחילו כפרברים של חיפה אבל צמחו והפכו לערים משמעותיות בפני עצמן. כשרוצים לשלוח פרחים בקרית מוצקין, קרית ביאליק, קרית אתא, קרית חיים או קרית ים, חשוב לשים לב לדגשים הבאים.

טריות

פרחים מטבעם הם דבר זמני, וזה גם חלק מסוד הקסם שלהם. מצד שני אף אחד לא רוצה כמובן לשלוח פרחים שינבלו תוך זמן קצר, ולכן כדאי להעדיף חנויות פרחים בקרית אתא, קרית מוצקין, קרית ביאליק וכו' שמקפידות לרענן את המלאי שלהם באופן קבוע, מדי יום. דגש נוסף הוא טיפול יומיומי מסור בפרחים, ואחזקתם בתנאים אופטימליים כדי להאריך את תוחלת החיים שלהם.

עוד כדאי לזכור בהקשר זה שפרחים הם גם מוצר עונתי. יש פרחים שניתן למצוא רק בחורף (למשל כלניות, ציפורני חתול, איריס ארצישראלי, פעמוני שלג, רקפות, כרכומים ועוד), ויש כאלה שמלבלבים דווקא בעונה החמה (פיטוניה, פורטולקה, וינקה, אכילאה סיבירית) – כך שייתכן צורך בפשרה לגבי הפרחים הספציפיים שתשלחו.

מיומנות בביצוע משלוחים

פרחים הם דבר ענוג ועדין מאוד. כשמבצעים משלוח פרחים בקריות, חשוב לשמור עליהם בזמן הנסיעה, ובפרט לוודא שהם לא נמעכים תחת פריטים אחרים. ככל שחנות הפרחים מיומנת יותר בביצוע משלוחים, ומתנהלת ביעילות, מתקצר פרק הזמן מרגע היציאה לדרך ועד להגעה ליעד – כך שהסיכוי לפגיעה או נזק כלשהו פוחת.

בהתאם כדאי לברר במועד ההזמנה מהו הצפי להגעה, האם בחנות מכירים היטב את הקריות והאם ישנה התחייבות למשלוח בתנאים מתאימים לכל סוג פרח.

ייעוץ מקצועי וסבלני

מצד אחד, כשאנחנו שולחים פרחים בקרית אתא, קרית מוצקין, קרית חיים וכו', התוצאה תמיד יפה ומרגשת. מצד שני, במקרים רבים נרצה להתאים את סוג הפרחים הספציפי למקבל המתנה. רוב בני האדם אינם מומחים לפרחים, ואין להם ניסיון בהרכבת זרים או ביצירת משלוח הפרחים המרשים ביותר האפשרי. חנות פרחים שמספקת ייעוץ מקצועי וסבלני, על בסיס קשב מלא לכל לקוח, מבטיחה שבסופו של דבר המתנה תהיה לא פחות ממושלמת.

תוספות אפשריות ומומלצות

לפרחים יש כאמור שפע יתרונות, ולכן מדובר על מתנה שתמיד נכנסת ללב, אבל יש גם מקרים שבהם כדאי לצרף עוד מרכיב לתמונה. אופציה נפוצה אחת היא שוקולדים, רצוי כמובן איכותיים, ועוד תוספת אפשרית ומקובלת היא בקבוק יין. בכל מקרה כדאי מאוד לצרף למשלוח הפרחים בקריות גם ברכה, רצוי כזו שנוסחה ספציפית עבור מקבל/ת הפרחים ובהתאם לאירוע הספציפי (וגם אם הפרחים נשלחו פשוט כדי להביע תשומת לב – יוזמה כמובן מבורכת – לצרף כמה מילים אישיות שמביעות גם הן רגשות חיוביים).

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …

כתיבת תגובה