כיצד מיישמים עיצוב אתר

האתר שלכם כמעט מוכן, כל מה שאתם רוצים זה ליישם מכירות ושיווק נכון לבית העסק והכול באמצעות אתר אינטרנט מתאים. מה הקשר בין עיצוב אתר לבין מראהו הוויזואלי של האתר?למה אי אפשר לפסוח על כך? כאשר ניגשים לבצע עיצוב אתר, יש מצבים בהם האתר איטי ולא מבינים את הסיבה. האם זה קשור לתמונות הגדולות? איך מייעלים ומשיגים תוצר טוב שיתרום לאתר ולא יגרה ממנו? כל מה שרציתם לדעת על עיצוב אתרים ולא העזתם לשאול.

עיצוב אתר – כך תעשו זאת נכון

אם אתם רוצים להעניק לאתר שלכם את הגלישה הנוחה לכל, ראוי לדבר על עיצוב אתר. המראה החיצוני של האתר לא פחות חשוב מתוכנו ומאידך, כשעושים עיצוב אתר בצורה הלא נכונה, האתר עלול להתגלות כאיטי ולהשיג את ההיפך. הפסיקו להשתמש בתמונות זזות או משתנות לרבות מסתובבות- הן עלולות להאט את הקצב. חשוב לציין כי גרפיקה שמקורה בריצוד, מסיחה את הדעת ולא תמיד משיגה את מה שרוצים. גופני סאנס סריף קלים לקריאה וזאת מכיוון שהרזולוציה של המסך לא גבוה כמו בהדפסה. לעומת זאת, שימוש בגופני סריף נורמאליים, עלולים להתערפל וכך גם ייעשו קשים לקריאה. חשוב להגביל את מספר הגופנים ולא לשנות אותם תכופות- זאת על מנת שלא לייצר אתר חובבני. הגבלת האתר ל2 גופנים יעשו את העבודה וכך גם תהיה קריאה טובה של האתר.מקצועיות כבר אמרנו?

להכיר את הגולשים שלכם

טיפ נוסף במסגרת של עיצוב אתר, ידבר בעיקר על בדיקת הדפדפן שלכם, כתיבת מאמרים  המותאמים לכך מראש, ראוי למצוא דפדפן נוח וכמה שפחות מודרני. לרוב, קוראים לזה מקור עבודה ידידותי. חשוב לציין כי על מנת שיהיה ניתן לייצר מראה מושלם ואף מעניין לאתר, התוכן הוא הדבר בה' הידיעה. לצד התכנים הכתובים, יש להתאים תמונות וויזואליות אשר תשלמנה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בסיכום דבר, הרצון הוא להשיג כמות של גולשים גדולה, אנשים האמורים להיכנס ובסופו של דבר לרכוש את המוצר אותו רוצים למכור ובעיקר להעביר את המידע בצורה הנכונה.

 

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …