כל מה שכדאי לדעת לפני שפונים אל עו"ד פלילי

אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מגנים על עצמכם בצורה הכי טובה שאפשר? מישהו מאשים אתכם במשהו שלא עשיתם? או שאולי למעשה אתם נמצאים בצד של מי שתקפו אותו ואתם רוצים לעשות הכול כדי שהאשם ייתן את הדין על מעשיו? אם כך, כדאי שתפנו כמה שיותר מהר אל עורך דין לענייני פלילים. עו"ד פלילי הוא איש מקצוע שמכיר את התחום הזה על בוריו, הוא יודע מה אתם צריכים והוא יכול לעזור לכם בצורה מושלמת. לכן, אם יש לכם אפשרות להתחיל לחפש כבר עכשיו את האדם הנכון מבחינתכם למאבק שמחכה לכם, למה לדחות את העניין? 

כל הנתונים שחובה לבדוק כשמחפשים עו"ד פלילי

אם תעשו חיפוש מהיר, אפילו עכשיו, בגוגל, תגלו שלא חסרים עורכי דין לענייני פלילים בישראל. לכל אחד מהם יש אזור אחר שבו הוא נותן שירות ויש גם אנשי מקצוע מהתחום הזה שיש להם התמחויות ספציפיות בתוך התחום של המשפט הפלילי. כאשר אתם רוצים לפנות אל עו"ד פלילי כדאי יהיה לברר: עד כמה הוא באמת מנוסה? והאם יצא לו לטפל במקרה שיחסית דומה למקרה שאתם מניחים על שולחנו? האם מדובר על עורך דין לענייני פלילים שבאמת תוכלו לסמוך עליו? ואיזה רושם הוא יוצר אצלכם כשאתם נמצאים במשרד שלו בפעם הראשונה? חשוב להיפגש עם עוה"ד המיועד, להתרשם ממנו, לקבל מידע וכך להחליט מה נכון עבורכם. 

באיזה שלב משלמים לעוה"ד את שכר הטרחה שלו? 

אין על השאלה הזאת תשובה אחת נכונה. זה משתנה בין עורכי הדין השונים, אך מה שבטוח זה שאתם צריכים להבין מראש לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים. לכל עו"ד פלילי יש תעריפים אחרים ולכל עורך דין יש משהו קצת שונה להציע לכם מבחינת השירות והליווי המשפטי. יש עורכי דין שידרשו את כל הסכום מראש, חלקם יסכימו שתשלמו להם בסוף ויש כאלה שיעדיפו תשלום משולב. מה שחשוב זה לדעת לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים וכך להחליט מה באמת מתאים לכם גם מבחינת העלויות המשתנות. 

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …