ספא במרכז

לחיים במרכז יש קצב שונה. הקדמה, ההישגיות ואיכות החיים דורשים מאתנו התחדשות אנרגטית לעיתים תכופות . הזמן הדוחק והדרישות בעבודה ובחיי המשפחה תובעים מאתנו לחשוב כל פעם מחדש, לבוא טעונים בכוחות מחודשים ובהרגשה כי כל ההשקעה היא לא לשווא. לכן מן הראוי שהגוף והנפש שלנו שסופגים כל כך הרבה, יקבלו גם מרגוע ופינוק. לשם כך נועדו ממש קרוב לחיים הצפופים מכוני ספא במרכז.

תדאגו לעצמכם ותנו לגוף מרגוע

לאחר שהבנו שאנחנו צריכים לתת לגוף להתחדש בכוחות ופשוט לקחת 50 דקות של מנוחה כללית מהכל, השאלה העולה היא מה באמת יכול לתת לו את המענה האולטימטיבי. קיימים מספר סוגי עיסויים במכוני הספא, כאשר כל סוג של עיסוי מכוון להתחדשות בכיוון אחר. לכן, כדאי להתייעץ עם המטפלים השונים במכון ולבדוק עימם על סוגים שונים של עיסויים שיכולים לתת לגוף את הפינוק האולטימטיבי.

סוגי העיסויים והשפעתם על הגוף

כאמור כל עיסוי המוצע במכוני הספא יש לו תפקיד שונה. לדוגמה: עיסוי באבנים חמות. זהו סוג עיסוי שנולד בשבטים אינדיאניים. הנשים היו מחכות לבעליהן עם אבנים חמות כשהיו שבים מעבודתם בציד וליקוט מזון ומרפות באמצעותן את גופם. לכן סוג העיסוי הזה נועד להרפיה כללית של שרירי הגוף. הלחיצות החמות במקומות שונים בגוף מעסות את השרירים והשמנים גורמים למגע נעים. דוגמה נוספת היא המסאז' השוודי, אשר נועד להרפות כאבי שרירים שונים. אם פקדו אתכם לאחרונה כאבי גב ואו צוואר בשל ישיבה ממושכת מול המחשב, או פעילות גופנית מאומצת מדיי, המסאז' השוודי בא לשחרר את הכאבים האלה. יש עוד סוגים רבים של עיסויים, לכן חשוב להיכנס למכון ספא במרכז או באזור הנגיש לכם ולהכיר אותם.

האם כדאי ללכת לספא ביחד או עם בן/בת הזוג?

התשובה לשאלה זו טמונה רק בהעדפתכם האישית. יהיו אנשים שנוח להם לקבל עיסוי לבד, ויהיו כאלה שיעדיפו אותו עם בן או בת הזוג. העיקרון המנחה כאן הוא איך תרגישו יותר נוח. זאת הסיבה שמכוני ספא מציעים מגוון חבילות מסאז' אישיות וזוגיות. אתם רק צריכים לבחור את החבילה שמתאימה לכם.

לסיכום, אם אתם נמצאים רוב זמנכם במקום בו מתרחשים חיים תוססים ומלאי פעילות, מכון ספא במרכז מציע לכם שפע רעיונות להירגעות ולפסק זמן לטעינת כוחות מחודשים.  

 

About admin

Check Also

סודות הקוסמים נחשפים- כל ההטעיות והשיטות של אמני החושים

קוסמים מבדרים את הקהל במשך מאות שנים עם האשליות הכובשות שלהם והביצועים המסתוריים שלהם. מאחורי …