ניסיתם פעם עיסוי רקמות עמוק בספא במלון בירושלים?

אחת האמרות היותר מפורסמות המיוחסת לחז"ל היא "מי שלא ראה את שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו". באופן דומה ניתן לומר בביטחון מלא כי מי שלא חווה עיסוי רקמות עמוק בספא במלון בירושלים לא זכה לטיפול איכותי אמיתי בחייו.

למה עיסוי רקמות עמוק הוא חוויה כל כך בלתי נשכחת?

עיסוי רקמות עמוק בספא בירושלים הוא טיפול בעל איכויות רפואיות שמהוות חלק בלתי נפרד ממנו, כשכמובן שלתועלת הרפואית מתווספת הנאה רבה.

מטרתו של עיסוי הרקמות העמוק הוא לשנות את מבנה הגוף, לטובה כמובן, ובכך לסלק ממנו מתחים, לשחרר התכווצויות, לנטרל רעלנים (שרובנו סובלים מהם עקב אורח החיים המודרני ובפרט בשל תזונה לא נכונה) ולהרגיע גם את הנפש.

חשוב להדגיש כי עיסוי רקמות עמוק מתאפיין באינטנסיביות והמגע של המטפל/ת חזק למדי. הלחץ מתגבר בהדרגה ומותאם בקפידה לגופם של המטופלים (על סמך תשאול מפורט שמתבצע עוד בטרם העיסוי) אולם בכל מקרה חשוב להיות מודעים לכך עוד לפני שמגיעים לספא במלון הירושלמי.

העיסוי עובר על שרירים שונים, גידים, רצועות, מפרקים ועוד, מתמקד בנקודות חשובות הנקראות Trigger Points, ומומלץ במיוחד למי שסובל מכאבים (למשל עקב פריצת דיסק). גם מי שנמצא בתקופה רוויית מתח ולחצים ייתרם מאוד מעיסוי רקמות עמוק.

עבור עיסוי זה חשוב במיוחד לוודא כי לאנשי המקצוע שמועסקים באותו ספא במלון בירושלים אליו אתם מגיעים יש גם ניסיון נרחב ספציפית בעיסויי רקמות עמוקים והן ידע מקיף.

איך ספא במלון בירושלים מעצים את החוויה?

כשעוברים את עיסוי הרקמות העמוק בתוך ספא במלון בירושלים החוויה מתעצמת אף יותר. סיבה אחת לכך היא האנרגיות המיוחדות שיש בכל פינה בירושלים ואי אפשר להתכחש אליהן; סיבה שנייה היא העובדה שמתחמי ספא במלונות ירושלמיים הם תמיד איכותיים מאוד שכן מלון שמכבד את עצמו מקפיד על רמה גבוהה של המתקנים הכלולים בו; וסיבה שלישית לכך שמדובר בשילוב לא פחות ממושלם היא שבית מלון הוא מקום מפנק מטבעו שתמיד כיף להגיע אליו, ובפרט לטובת עיסוי רקמות עמוק.

.

 

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …