סוגי אופניים חשמליים

נמאס לכם מהפקקים? לאחר לעבודה בכל בוקר ולהתעורר הרבה יותר מידי מוקדם בשביל להפחית את הסיכוי ששוב תאחרו? SHIKKO מזמינים אתכם להצטרף למהפכת האופניים החשמליים ולהצטייד עוד היום בדגם חדשני ומתקדם, שיחסוך מכם שעות ארוכות בפקקים, איחורים לכל מקום ובילוי של שעות במציאת חנייה.

עם השנים, הפכו האופניים הללו לחלק בלתי נפרד מהיום יום בישראל ובעיקר בערים הגדולות, כך שגם הדגמים עברו שדרוגים והשתכללו עוד ועוד. כדי לעזור לכם לבחור את הדגם המתאים ביותר ולהכיר את סוגי האופניים הקיימים, יצרנו את המדריך שלפניכם!

אילו סוגי אופניים תוכלו למצוא אצל SHIKKO

אופני SHIKKO מתמחים בייבוא ושיווק של אופניים חשמליים מכל הסוגים, כשהמטרה היא להתאים לכל לקוח את הדגם המושלם עבור הצרכים שלו. בין היתר, ניתן למצוא:

סוגים שונים של מנועים – ישנם אופניים בהם המנוע מורכב בחלק האחורי שלהם, ודגמים אחרים בהם המנוע מורכב במערכת ההילוכים על גבי גלגלי השיניים, כאשר לכל מנוע יתרונות וחסרונות משלו.
מתקפלים – אופניים מתקפלים הם פתרון מושלם עבור מי שצריך להגיע ממקום למקום ולעבור ברכבת או אוטובוס תוך כדי. בתוך כמה רגעים ניתן לקפל את האופניים ולהעלות אותם יחד איתנו לרכבת או להניח אותם בתא האחסון של האוטובוס. הדבר גם מקל על מי שמתגורר בבית משותף ללא מעלית, וצריך לסחוב את האופניים כמה קומות במדרגות.
שילדה נמוכה או גבוהה? – יש אופניים נמוכות יותר וגבוהות יותר, כשלרוב כדאי להתאים את הדגם לגובה הרוכב על מנת ליצור את הנוחות המקסימלית עבורו. בכל אופן כדאי לצאת לסיבוב ניסיון על כמה דגמים בכדי לבדוק איזה מהם הוא המתאים ביותר.
הגלגלים – ישנם אופניים בעלי גלגלים רגילים ואחרים בעלי גלגלים עבים יותר שיוכלו לשאת גם נסיעה בשטח ולווא דווקא על אספלט. אם הנכם מתגוררים בעיר, ייתכן שאין צורך באופניים בעלי גלגלים המותאמים לשטח.

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

כשתגיעו אל שיקו במטרה למצוא את האופניים החדשים שלכם, אחד מאנשי הצוות המקצועיים שלנו ישמח לעזור לכם! אנחנו ב- SHIKKO מאמינים באיכות, ומתחייבים לאחריות וליווי מקצועי של כל אחד מלקוחותינו, והאופניים החדשים שרכשו לעצמם. גם במקרה של תקלה, המעבדה שלנו תעמוד לרשותכם לטיפול בכל בעיה והחזרת האופניים לשימוש במהירות הבזק, בכדי שאתם תוכלו להמשיך ליהנות מנסיעות קצרות ובטוחות ללא פקקים, וללא בעיות חנייה. מחכים לכם!

About admin

Check Also

למה אתגר הנינג'ה היא התוכנית הכי חיובית על המסך

אתגר הנינג'ה היא אחת התוכניות הנצפות ביותר בטלוויזיה. היא אהובה על צעירים ועל מבוגרים כאחד …