סדנת צילום בסמארטפון – מהיד לרשת בכמה דקות

כשבעל עסק מחזיק לא רק את החזון והמטרה, אלא גם את הכלים החכמים ביותר, העסק נוסק למעלה, ולא מעט בעלי עסקים, קטנים כגדולים, כבר למדו וחוו את סדנת הצילום בסמארטפון ונכנסו לעולם שיווקי קל, פשוט, ואפקטיבי בצורה שקשה לתאר.

כולם רוצים סרטונים לשיווק העסק שלהם, אבל כמה אנשים יודעים באמת להפיק אותם? העלויות של צלם, איש תאורה וסאונד, עורך ווידיאו, וכמובן תסריטאי וקופי-רייטר, כל אלו מצטברים לכדי סכומים גבוהים, ויכולים לגבות הון קטן שלרוב בעלי העסקים, בעיקר העסקים הקטנים – פשוט אין.

למדו כיצד לצלם ווידיאו בסמארטפון בצורה מקצועית ולשווק את העסק שלכם – בעצמכם.

התוכן קובע, גם בסדנת הצילום בסמאטרפון

בכל המדובר בשיווק עסקים ברשת, סרטונים מקצועיים הם לא רק סרטונים שנראים טוב ומרגישים מקצועיים, אלא סרטונים שפוגעים בול במטרה, ומעוררים בלקוחות הפוטנציאלים שלכם את התחושה שאתם זו הבחירה הנכונה.

כדי לעשות זאת, סדנת צילום בסמארטפון כוללת העמקה באופי הסרטונים הקיימים ברשת, ותפיסה שיווקית עם התשובה לשאלה: "מה הלקוחות שלך רוצים לראות?". ברגע שמבינים את זה בצורה מלאה, ניתן לגשת לאספקטים הטכניים של הסדנא, כיצד לצלם ווידאו שיווקי בסמארטפון, ולהתחיל לשחק עם הציוד המקצועי שמונח בכף ידכם.

למדו את הידע הטכני החיוני לסרטונים

כשיודעים כיצד לעשות משהו מא' ועד ת', לא נרתעים ממנו, להפך, ניגשים אליו בלב קל ובידיעה כי כל מה שנותר הוא ליצוק את התוכן לעשייה. כך הדבר לאחר הסדנא לצילום בסמארטפון: אתם מבינים את כל הכלים, כל האספקטים המשפיעים על איכות הצילום, הקומפוזיציה, התאורה, הסאונד, ושאר הגורמים החשובים לצילום הווידיאו, ומוכנים לגשת לעניין בקלות.

לא רק האספקטים הטכניים של הצילום בסמארטפון, בסדנא תלמדו את רזי העריכה, השימוש באפליקציות עריכה על המכשיר הסלולארי עצמו, מה שמאפשר לכם להפוך לאנשי אולפן בכל האספקטים, מהתכנון של הסרטון והתוכן, דרך יצירת המרחב המושלם לצילומו, ועד לעריכה הסופית, שלא לדבר על השיווק – העלתו לרשת והפצתו ברבים, כשאתם מתחילים לעורר את הלקוחות שלכם וליצר "באזז", אותו אפקט שגורם לסרטונים להפוך לוויראליים ולייצר מכירות.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …