סדנאות גיבוש – לסביבת עבודה נעימה יותר

גיבוש בין עובדי החברה, על כל הדרגים שבה, יוכל להשפיע הרבה יותר מכפי שאתם חושבים על הדינמיקה בין העובדים וכפועל יוצא – גם על הביצועים בעבודה השוטפת.

סדנאות גיבוש ככלי להצלחה

כאשר עובד מרגיש חלק מצוות, הוא עובד מאושר יותר ומוצלח יותר מבחינות רבות. אחת מהן היא הבחינה העסקית. כאשר עובד מרגיש חלק מצוות בתוך חברה, הוא חש לויאליות אל החברה, אשר מגבירה בו את המוטיבציה לשפר את ביצועיו בתור עובד בה באופן תמידי. סדנאות גיבוש עוזרות לעובדים להתגבש בינם לבינם, להכיר טוב יותר האחד את השני ולהבין כיצד הם יכולים להיעזר האחד בשני בעת הצורך במהלך שעות העבודה ומחוץ להן.

עבודת צוות

כבר מזמן ברור וידוע, שכאשר אנשים עובדים בעבודת צוות מגיעים לתוצאות טובות יותר! העבודה בצוותא, כאשר עובד אחד משלים, תומך, עוזר, מפרה ומגבה את השני, מגדילה פי כמה וכמה את פוטנציאל ההצלחה של הצוות ומביאה לעבודה יותר פרודוקטיבית. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא סיעור המוחות: כאשר אדם צריך לחשוב על רעיון כלשהו בעצמו, הוא ייתקל בקשיים ומחסומים אישיים, בעוד שכאשר קבוצה יושבת ביחד לתהליך חשיבה והפרייה הדדית, הרעיון יגיע מהר יותר ורוב הסיכויים, שהוא גם יהיה מוצלח הרבה יותר.

דלתות מסתובבות

האם אתם מרגישים, שהעובדים שלכם מתחלפים לעתים קרובות? אם כן, זהו סימן מובהק לכך שנדרשת פעולת מנע. אחת מפעולות המנע הטובות ביותר היא סדנאות גיבוש עם העובדים, בין אם בחלוקה לקבוצות קטנות או כלל העובדים יחד. כמובן, בהתאם לכמות העובדים בחברה.

גיבוש חברתי בין העובדים, יעזור לכם לשמר אותם לאורך זמן לא פחות מאשר העלאה בשכר, מתן קידום או שיפור תנאי ההעסקה שלהם!

תזמון מושלם

כל זמן שתבחרו הינו תזמון מושלם להבאת סדנאות גיבוש בחברה שלכם! בין אם מדובר בחברה מתחילה, בה כל העובדים הם חדשים, ובין אם מדובר בחברה ותיקה, בה ותק העובדים משתנה מעובד לעובד, ההיכרות האישית ביניהם היא חיונית לתחושת "הביחד" של העובדים ושיפור עבודת הצוות שלהם.

About admin

Check Also

בזן – הקבוצה שכל ישראלי צריך להכיר

יש כמה וכמה חברות ישראליות גדולות. חלקן מוכרות יותר, אחרות מוכרות פחות, אך בודדות מחזיקות …