לא רק לשמש! הכל על סגירת חורף למרפסת

מרפסת שמש היא דבר נפלא! אבל מה קורה כשמגיע החורף? במאמר זה תוכלו לקרוא על הפתרון האולטימטיבי למרפסות שמש דווקא בחורף – סגירת חורף למרפסת.

נפלאות מרפסת השמש

מרפסת שמש היא אחת ההמצאות הנפלאות בעולם האדריכלות. היא מאפשרת לכל אחד מבני הבית לצאת החוצה מבלי באמת לצאת החוצה. כלומר, ליהנות מאור השמש ומחומה, מהנוף ובכלל לנשום קצת אוויר חיצוני בלי באמת לצאת מהבית ובלי להצטרך להתלבש יפה, לסדר את השיער, או כל דבר אחר, שאתם לא יכולים בלעדיו כשאתם יוצאים החוצה. כל זאת, תוך כדי שמירה מירבית על פרטיות השוהים בה.

נפלאות השמש הישראלית

המש הישראלית היא שמש חזקה, שרק הולכת ומתחזקת משנה לשנה. יש שישמחו מכך ויש שלא. אבל מה שבטוח הוא, שאפילו האקלים הישראלי כולל ימים גשומים במהלך השנה, בהם מרבית מרפסות השמש יוצאות מכלל שימוש ואנחנו תוהים, האם לא כדאי למצוא שימוש למרפסת גם בימים אלו ולהצליח ליהנות מאור וחום השמש לצד טיפות גשם ואולי אף להצליח לראות קשת בענן שמימית?

מהי סגירת חורף למרפסת?

סגירת חורף למרפסת היא הפתרון המושלם עבור כל מי שרוצה ליהנות ממרפסת השמש שלו גם בחורף ואפילו בימים גשומים בלי להוריד מההנאה ממנה בימי הקיץ השמשיים. סגירת החורף למרפסת עשויה מרב חוזק, צלוליד או ברזנט שמשונית וניתן להתאימה לצרכים האישיים של כל בית וכל מרפסת.

למה זה כל כך חשוב לנו?

בישראל, היות שאנו רגילים לאקלים חם ושמשי, רובו רגילים ליהנות ממרפסות השמש שלנו לעתים קרובות ואף באופן יום יומי. לכן, גם כאשר אותם ימים בודדים בשנה, בהם יורד גשם זלעפות ואפילו רק טפטוף קל מגיעים, פתאום יש תחושה, כאילו כל התוכניות משתבשות, ובעיקר אם אתם אוהבים לארח במרפסת, בדומה לישראלים רבים ומן הסתם, גם מארחים רבים בכל רחבי העולם!

התאמה אישית

כאמור, סגירת חורף למרפסת יכולה להיעשות בהתאמה אישית לפי מידות המרפסת ולפי צורתה, המשתנים ממרפסת אחת לאחרת. כמו כן, יש שירצו להוסיף לסגירת החורף חלונות או דלתות וגם זה ניתן לביצוע.

About admin

Check Also

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כאבי צוואר כרוניים הם תופעה שכיחה מאוד, היכולה להשפיע על איכות החיים של אנשים רבים. …