ניהול תיק השקעות – השוואות מחירים

אנשים רבים מחפשים דרכים אפקטיביות בהם הם יוכלו לחסוך כסף במשך שנים, כך שלאחר מספר שנים מכובד הם יחליטו להפסיק לעבוד או יגיע הרגע בו הם יצאו לפנסיה – הם יוכלו ליהנות מהכסף שהם חסכו ולעשות ככל העולה על רום, אם זה טיול זוגי מסביב לעולם, פתיחת יקב בוטיק משפחתי, קניית אחוזה בהוליווד ועוד.

חוסכים כסף

חיסכון כסף הוא דבר חשוב ומרכזי בימינו, הכסף הוא הדבר שמניע את כולנו ומאפשר לנו לחיות ולפרנס את עצמנו, זוגות צעירים רבים מתחילים לחסוך כסף מגיל צעיר כדי להצליח לקנות בית במיקום עליו הם חלמו. כיום תחום הנדל"ן הוא בין ההשקעות הרווחיות והמניבות ביותר, כך שאדם שבבעלותו סכום כסף מסוים יעדיף להשקיע אותו בקניית דירה לצורך השקעה.

כדי להצליח לחסוך כסף במהלך השנים, יש צורך להגדיל את סכום הכסף שנמצא ברשותנו באמצעות ניהול תיקי השקעות כספיות כאלו ואחרות. בגלל הריבית האפסית הקיימת היום במשק, אין כל טעם להשקיע את הכסף בבנק מכיוון שחיסכון לא יניב תוצאות בגלל הריבית הנמוכה. לכן, הדרך הטובה ביותר להשקיע את סכום הכסף לטובת רווח היא באמצעות פתיחת תיק השקעות.

מהו תיק השקעות?

תיק השקעות הוא בעצם חשבון השקעות המנוהל בידי אנשי מקצועי המוסמכים לכך, או בתי השקעות מוסמכים או אדם פרטי שהוסמך להיות יועץ השקעות מטעם המדינה. חשבון ההשקעות משלב מגוון נכסים כספיים כמו ניירות ערך, מניות, אגרות חוב, אופציות, קווי ייצור, חוזים עתידיים, נדל"ן ומקרקעין ועוד.

יתרונות פתיחת תיק השקעות

פתיחת תיק השקעות נעשה באופן אישי ואינדיבידואלי לכל אדם ומשקיע, כך שכל הפרמטרים הרלוונטיים נבדקים בקפידה בטרם פתיחת תיק ההשקעות. בין השאר נבדק מהו הסכום הרצוי לפתיחת חשבון ההשקעות, וכמובן מהו הרצון של אותו אדם מההשקעה. אם אותו אדם מעוניין בהשקעה לטווח קצר, זאת אומרת השקעת סכום כסף גדול ואפשרות לרווח מידי – תיק ההשקעות כנראה שלא יתאים לו והוא עלול להפסיד בשל כך. הסיבה לכך היא שההשקעות בחשבון השקעות מיועדות לטווח בינוני וארוך, כך שככל שההשקעות הן לטווח ארוך וקנייה ומכירה של נכסים, כך ניתן להרוויח יותר ככל שהזמן עובר.

רוב תיקי ההשקעות מחזיקים בנכסים פיננסיים מגוונים, כך שרמת הסיכון היא נמוכה באופן משמעותי. כאשר מנתבים את אפיקי ההשקעה למגוון נכסים ולא לנכס אחד כמו לדוגמה ניירות ערך, הסיכון של הפסד הוא נמוך יחסית מכיוון שאם אחד מהנכסים יכנס להפסד כמו לדוגמה מניות בבורסה – כך חשבון ההשקעות יושפע מכך ויפסיד גם כסף, ואילו כאשר הנכסים מגוונים ההפסד יפגע בערוץ השקעה אחד כאשר ערוצי ההשקעה הנוספים יוכלו לכסות על אותו הפסד ולהוריד את רמת הסיכון הכספית.

כיצד בוחרים חברת ניהול השקעות?

במידה ויש ברשותכם סכום כסף גדול וזמין, והנכם מעוניינים לשים אותו בחשבון שיעניק לכם רווח מאותו סכום כסף – מומלץ לשקול להשקיע את אותו הסכום בבית השקעות, שם ידאגו לנהל עבורכם את ההשקעות הטובות ביותר לצורך רווח עתידי.

חברת ניהול השקעות טובה, מקצועית ואיכותית היא כזו שיודעת להתאים את המסלול הטוב ביותר בהתאם לתוכנית הפיננסית האישית של כל אחד. העדיפו לבחור בחברת השקעות שתרצה להשקיע את הכסף בפיזור רחב של נכסים מגוונים, בארץ ובחו"ל, כך שהסיכון להפסד כלכלי ירד בהתאמה.

 

מחירי ניהול תיק השקעות

בטרם הנכם ניגשים לבחור חברת ניהול השקעות, חשוב לערוך השוואת מחירים בין מספר חברות שונות. כך תוכלו לבחור בחברה שתעניק לכם את ערוצי ההשקעה הטובים ביותר, עם הסיכון הנמוך ביותר בדמי ניהול האטרקטיביים ביותר.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …