מתנה מקורית ליולדת – לא לשכוח את הצד הפרקטי

כשמחפשים מתנה ליולדת מבחר האפשרויות רחב מאוד, כמעט אינסופי. השיקולים לבחירה בין כל האופציות מגוונים, ובמקרים רבים מתבלט הרצון להיות מקורי ולהעניק לאם המאושרת (בין אם זוהי הלידה הראשונה שלה ובין אם כבר יש לה ילדים) תשורה שאף אחד אחר לא נתן לה כבר.

הטרנד של מתנות מקוריות ליולדות הוא חלק ממגמה רחבה הרבה יותר של מתנות מקורות באופן כללי. מדובר במגמה מתבקשת: אנחנו חיים בעידן של שפע, כך שבמקרים רבים, בעצם ברוב המקרים, המתנה ניתנת לאדם לא כי הוא זקוק לה אלא כמחווה המעידה על חיבה, תשומת לב ורצון להרגיש חלק מהאירוע המשמח – במקרה זה הלידה.

מהן האפשרויות העיקריות של מתנה מקורית ליולדת?

כשמחפשים מתנה מקורית ליולדת האפשרויות כאמור רבות ומגוונות.

דוגמה אחת היא חיתול טטרה שעליו מופיע שמו של התינוק, בפונט נאה לבחירתכם ובתוספת איור שובה לב.

דוגמה נוספת היא אמבטיית באבלס גדושה כל טוב בצורת מוצרי טיפוח לאם ולתינוק.

להורים שרוצים לטפח את הנטיות האמנותיות של הדור הבא כבר מגיל 0 אפשר לקנות תמונה גדולה ממוסגרת שמתאימה לחדר ילדים ססגוני ומחבק, או לחילופין מתלה מיוחד שעליו אפשר להציג תערוכה ממבחר היצירות של הילד לכשיגדל.

מתנה אפשרית נוספת היא אלבום מעוצב בקפידה שבו יוצגו תמונות נבחרות של הילד מיומו הראשון בעולם (ועד שההורים יתעייפו מלצלם אותו בכל סיטואציה…), מוביילים שונים הם גם כן אופציה שמאפשרת הענקת מתנה מקורית ליולדת בזכות המגוון הרחב של העיצובים וישנן עוד אפשרויות.

מתנה שהופכת את ההורים למיומנים יותר

כשחושבים על מתנות מקוריות ליולדות באופן טבעי חושבים על פריטים שונים, לרוב מעוצבים בקפידה וברמה כזו או אחרת של פרקטיות (שגם היא חשובה לכל יולדת כמעט).

אבל מתנה מקורית ליולדת יכולה להיות גם משהו אחר לגמרי – למשל הדרכה פרטית, לא רק ליולדת אלא לשני ההורים, בביתם, שתעניק להם עוד מיומנויות חשובות לגידול אופטימלי של הרך הנולד.

כמובן שניתן גם לשלב ולהעניק את ההדרכה יקרת הערך בתוספת מוצר כזה או אחר או כל שי שהוא, המקוריות מובטחת בכל מקרה.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …