משטחי שקילה

אם אתם עוסקים בתחום של ייבוא, ייצוא או ייצור בתעשייה, כנראה שהנושא של משטחי שקילה רלוונטי עבורכם. כמו בכל תחום, ככל שתכירו יותר את האפשרויות והמגוון תוכלו למצוא את הפתרונות שמתאימים ביותר לתעשייה שלכם ולאופי העבודה שלכם ולהקל על עצמכם. משטחי שקילה קיימים במגוון סוגים וגדלים לשימושים שונים ומגוונים במפעלים שונים, חברות להובלה, חברות המייצאות או מייבאות סחורות, חברות ייצור שונות ועוד.

איזה סוגי של משטחי שקילה יש?

כפי שציינו ישנם סוגים שונים של משטחי שקילה, נפרט על כמה מהם:
משטחי שקילה עשויים ברזל או נירוסטה – משקלים אלו יכולים לשמש לשקילות של עד אלף קילוגרם. הם עשויים מחומרים קשיחים במיוחד כדי לעמוד בעומסים וקיימים במידות שונות בהתאם לצורך.
משטחי שקילה קטנים ובינוניים – משטחים מסוג זה משמשים כמובן לשקילה אבל פעמים רבות גם לקבלת סחורה, אריזה וביקורת. הם יכולים גם לשקול עד כאלף קילוגרם וקיימים בגדלים שונים.
מאזני תאומים – משקל זה כולל למעשה שני חלקים מקבילים אותן ניתן להרחיק ולקבל לפי הצורך והם מהווים למעשה משטח דינאמי. באמצעות מאזני תאומים ניתן לשקול מוצרים גדולים במיוחד כמו קורות ענקיות או מיכליות.
משטחי אמבטיה לשקילה – משטחים אלו כוללים מין רמפה שמאפשר להעלות או להוריד מהם עגלות לדוגמה, לכן הם משמשים לרוב לשקילה שכוללת עגלות.

איך נדע מה פתרון השקילה המתאים ביותר לצורך שלנו?

ברוב החברות שמציעות פתרונות שקילה תוכלו לתאם שיחה עם נציג שיתן לכם את המענה המתאים ביותר לצורך של החברה שלכם. בשיחה תוכלו לפרט את סגנון התעשייה שלכם, אופן העבודה השוטף, הצרכים הספציפיים שלכם וכך לקבל את המענה המתאים. רוב החברות מאפשרות מלבד אספקת משקלים מתאימים גם הטמעה של מערכות תומכות לשקילה. באמצעות מערכות אלו תוכלו בחלק גדול מהמשקלים לבצע גם תיעוד וניטור של מידע ובכך לעקוב בקלות אחר השקילות, מעבר סחורות, ניהול מלאי ועוד. כמובן שאם חשובה לכם האפשרות הזו של שילוב מערכות חכמות לשקילה כדאי לציין זאת בתחילת הדרך ולמצוא את משטחי השקילה המתאימים ביותר לצורך שלכם.

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …