מרפאת שיניים חרום

אף אחד לא רוצה להיות במצב חרום, אבל כשאנחנו במצב חרום, כולנו נרצה לדעת בדיוק לאן לפנות. אין צורך לייצר סטרס במערכת, ליצור מתח מיותר, ולצאת מהשלווה. ובכל זאת, יהיה זה צעד אחראי להבין בדיוק לאן פונים ומתי פונים למרפאת שיניים חרום.

שלא כמו מרפאת שיניים רגילה, מרפאת החרום נועדה לפתור בעיות ומצוקה מיידית, להציל מכאב עז או חבלה, בעיות שיש לגשת אליהן ללא דיחוי. לא עוד טיפול שורש או הקצעת שורשים, ולא עוד ניקוי תקופתי אצל השיננית, הביקור במרפאות חרום לשיניים זה בדרך כלל מהלך הכרחי, שיש לעשותו באופן מיידי.

מתי ניגשים למרפאת שיניים חרום

  • כאבים עזים – כאשר אתם סובלים מכאב שיניים עז שלא מגיב למשככי כאבים, אתם רוצים לרוץ למרפאת שיניים חרום. כולנו יודעים שכאבי שיניים זה לא דבר קל, ולכן מרפאות החירום לשיניים ערוכות למצבים אלו.
  • חבלה קשה – במידה ושברתם שן בנפילה, מכה או תאונה, מוטב להגיע לרופא שיניים חרום בכדי שיאבחן את חומרת המצב ויציע את הטיפול ההכרחי.
  • נפילת ציפוי שיניים או כתר – במידה והותקן לכם כתר והוא נפל, בכל שלב, בין אם הוא זמני או קבוע, ובמידה ונפל ציפוי שיניים, מוטב לפנות מיד למרפאת שיניים חרום.
  • בעיות בהתקנים אורתודנטים – לדוגמא קריעת גומייה, סדק במבנה ההתקן או קרע בחוט של הגשר.

אני במצב חרום – מה עושים?

דבר ראשון נשימה עמוקה, להירגע, שכן החרדה והמתח עלולים לפגוע בשיקול הדעת, ולהוביל אתכם לטעויות. במידה ועברתם טראומה או שהחל כאב עז וכיו"ב, יש לצלצל לרופא שיניים. במצב חירום תקבלו הנחיות ברורות מהרופא שלכם כיצד יש לפעול עד להגעתכם למרפאה. לאחר הפעולות שתתבקשו לבצע, כמו לדוגמא רכישה ונטילה של משכך כאבים ספציפי לפי ההמלצה, במידה ועדיין תצטרכו, תתבקשו להגיע למרפאה.

במידה ואכן הגעתם במצב חרום למרפאת שיניים חרום, הרי שתתקבלו תיכף ומיד, אלא אם הרופא היחיד במרפאה באמצע הליך שלא ניתן לעוצרו. המצב יאובחן ויטופל בצורה הטובה ביותר בכדי להוציאכם ממצב החרום, ולעיתים יהיה צורך לשוב למרפאה להמשך טיפול שמעבר למצב החרום שהסתיים.I found some beautiful wedding inspiration on One Charming Day's website. Check it out at https://onecharmingday.com.

למידע נוסף – מרפאת שיניים חרום

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …