תעבירו כרטיס: הכל על מערכת סליקה

כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המילה 'סליקה'? הרי בדרך כלל אנחנו מגישים את כרטיס האשראי שלנו ובזה נגמר הסיפור. ובכן, מערכת סליקה היא הרבה מעבר לפעולת העברת כרטיס האשראי – היא מערכת בעזרתה יכול עסק או פרטי לקבל תשלום בכרטיסי אשראי במגוון ערוצים; העברת כרטיס במערכת, הקשת פרטי הכרטיס, ועוד. כל אחת מהפעולות האלו מטרתה לאפשר לבעל העסק למשוך סכומי תשלום מחשבון הבנק של הלקוח.

מערכת סליקה בעלת יתרונות לכל הצדדים המשתתפים בעסקה

שילוב מערכת סליקה בעסק הינו צעד בעל יתרונות נפלאים עבור הלקוחות ובלי העסקים כאחד:

  • היתרונות עבור הלקוח – ישנם לקוחות שמעדיפים לשלם באשראי כך שהם נמצאים בכוננות לגבי מצב החשבון שלהם בכל זמן. מערכת הסליקה היא חובה בכל בית עסק שמעוניין לפנות למגוון רחב של קהלים ולאפשר כמה אופציות תשלום ללקוחות, כך שירגישו בנוח לבצע את הרכישה בדרך הנוחה להם; במזומן, בצ'ק, אולי בכמה תשלומים באשראי, תשלום בשוטף בהתאם לתנאים בהם פועל העסק, ועוד.
  • היתרונות עבור בעל העסק – לפני שהייתה אפשרות לשלם בכרטיס אשראי, היו צ'קים. תארו לכם שאתם מוכרים מוצר או שירות ללקוח שמשלם לכם בצ'ק ללא כיסוי, שחוזר שוב ושוב. נכון שבימינו אפשר לבדוק את השטח ולוודא שהחשבון של הלקוח אכן פעיל ללא כל בעיות. תשלום באשראי פותר את הבעיה וגם מושך אליכם עוד לקוחות שלא מעוניינים לבצע את התשלום במזומן, זקוקים לחלוקה לתשלומים ועניינים נוספים שאם יידעו שבאפשרותם לבצע את התשלום באשראי, ירכשו את המוצר או השירות שלכם.

דבר אחד אחרון שכדאי שתדעו

מערכת סליקה לעסקים מחייבת את העסק לקבל אישור מחברות האשראי, כדי לקבל אותו על העסק לעמוד בתנאים שמציבה חברת האשראי כמובן. לאחר בדיקה, יינתן לעסק אישור והוא יקבל מספר ספק לאותה חברת אשראי. במידה ויהיה מעוניין לעבוד עם חברות אשראי נוספות, יהיה חייב לקבל מכל אחת מהן מספר ספק. זכרו, ככל שהעסק יחזיק באישורים ממגוון חברות אשראי כך יוכל להעניק שירותי סליקה ליותר לקוחות, ולהרוויח יותר. 

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …