מערכת הזמנות מקצועית – לחווית לקוח נכונה

הלקוח תמיד צודק, אבל כדי שהוא יהיה צודק, הוא צריך להיות לקוח, ואם לא תתנו לו את התנאים להפוך לכזה, הוא יהיה סתם עוד אורח, מבקר, עוד מישהו שראה את העסק או את המוצר, ראה, אבל לא קנה. חווית המשתמש היא משהו שעובדים עליו מומחים בכל העולם, והוא תחום עיסוק בפני עצמו. בחוד החנית של חווית המשתמש נמצאת מערכת הזמנות איכותית, כי בלי מערכת נוחה, יעילה, יציבה ופשוטה למשתמש, יכולות להיווצר שלל בעיות בחוויתו של הלקוח, או של הלקוח הפוטנציאלי, שיגרמו לו להמשיך הלאה לחנות של המתחרים.

יש יותר ממערכת אחת להזמנות אונליין, והמגוון עלול לבלבל. בסופו של דבר אתם, כבעלי הבית, חייבים להיות מפוקסים ככל הניתן על מה אתם מצפים לקבל, מה התמורה שאתם רוצים לעצמכם, ואיזה בעיה או בעיות המערכת הזו צריכה לפתור. ברור מאליו כי המערכת חייבת לאפשר ביצוע של הזמנות, שהרי לשם כך יועדה. אבל כיצד, ומה התוספים שלה, אלו כבר שאלות גדולות וחשובות שחובה לשאול מראש.

מה לצפות למצוא עם מערכת הזמנות מקצועית

מערכת הזמנות שנבנתה במחשבה תחילה על חווית המשתמש ולא רק על הצד הטכני של החיוב על המוצר, מאפשרת לכם גמישות רבה, ומגיעה עם מגוון אפשרויות בכדי שתוכלו להתאימה בדיוק ללקוח שלכם מצד אחד, ולצרכים של העסק מן הצד השני:

  • גמישות גראפית – היכולת לעצב את ממשק המשתמש, מה שרואה ומשתמש בו הלקוח, לפי המותג שלכם
  • חיבור לקופה – כדי שההזמנות יעבדו בהרמוניה עם קופת העסק, ולא יחייבו מהלכים מורכבים לאחר מעשה
  • מערכת אפסייל – מינוף של אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של עבודה עם חנות אינטרנטית בהגדלת המכירות
  • יצירה וניהול של מועדון לקוחות – עם מערכת מקצועית זה מעולם לא היה קל יותר לתקשר עם הלקוחות שלכם
  • גמישות בתשלומים – חיבור לסליקה בצורות רבות, כולל שימוש בשוברים ו"גיפט קארד" במהלכי קידום מכירות
  • ממשק לניהול משלוחים – אם אתם מוכרים מוצר פיסי, הרי שאין חשוב מכך, לאפשר ללקוח להזמין בקלות עד הבית
  • מעקב בדוחות מפורטים – הפקה של דוחות מכל סוג על כל הפרטים במערכת, בכדי ללמוד ולהשתפר במכירות

כל זה בכלי אחד?

לא רק כל הנ"ל, אלא שמערכות מסוג זה מגיעות עם תמיכה מרחוק לכל תקלה, כך שאתם אף פעם לא לבד, ומערכת הזמנות אינטרנטית בעצם מאפשרת לחנות שלכם לעבוד עשרים וארבע שבע, גם כשאתם בכלל ישנים. השליטה הנרחבת שיש לכם דרך ממשק הניהול האינטואיטיבי והקל לשימוש מאפשרת לכם לישון בשקט, בידיעה שהכול מסודר, וכל מהלך שאפשר לעשות במערכת – יושב במקום.

עם מערכת כמו של וליוקארד אתם יכולים לנהל את כל הזמנות העסק מהאתר באופן עצמאי לגמרי, תוך שאתם ממנפים את הטכנולוגיה הקיימת. אל תבזבזו כסף וזמן בבנייה של מערכת ספציפית, הרבה יותר פשוט, מהיר, נוח ומשתלם לעבוד עם טכנולוגיה קיימת, ולהשקיע את הזמן בקידום העסק להצלחה.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …