מהם מנדפים ומדוע הם כל כך חשובים?

מנדפים אלו מכשירים מיוחדים אשר המטרה שלהם היא להוציא אוויר מתוך החדר , לסנן אותו ולהחזירו פנימה וכך להוציא עשן, ריחות לא נעימים וחומרים שונים הנמצאים באוויר שבתוך החדר. בתוך כל מנדף מותקן מפוח אשר גורם ללחץ במנדף וכך מושך אוויר מתוך החדר. האוויר אשר נמשך אל תוך המפוח עובר דרך מסנן מיוחד אשר מסנן אותו ומסלק ממנו חומרים רעילים שונים, ולאחר מכן מחזיר אותו פנימה אל החדר כשהוא נקי ורענן.

מי זקוק למנדפים?

כיום במקומות רבים מאוד מותקנים מנדפים ורבים זקוקים להם בכדי לשמור על סביבה נקייה ואוויר איכותי במקום בו הם נמצאים.

למשל, עסקים בתחום המזון – מנדפים המותקנים במטבחים של עסקים כאלו מושכים עשן, ריחות של מזון או כל חומר אחר הנמצא באוויר של המטבח וכך מנקה את האוויר בכדי שיהיה נעים ונוח יותר לעבוד בו.

דוגמא נוספת – מעבדות. במעבדות שונות תוך כדי עבודה משתחררים גזים רעילים שונים לחלל האוויר והמנדף מנקה את האוויר כך שאותם גזים לא ישפיעו לרעה על בריאותם של העובדים במעבדה ולא יתערבבו עם חומרים אחרים במעבדה וכך הגזים הללו יהפכו למוקד סכנה של ממש.

מה חשוב לבדוק לפני שמתקינים מנדפים?

לפני שאתם מתקינים מנדפים חשוב מאוד שתבדקו כמה דברים על החברה ממנה אתם עומדים להזמין אותם:

  1. בדקו את הניסיון של החברה ממנה אתם מבצעים את הזמנת המנדפים וודאו כי מדובר בחברה אשר עוסקת בתחום כבר זמן רב כך שהיא מכירה את העבודה היטב ויודעת כיצד לבצע אותה באופן הטוב ביותר.
  2. בדקו את סוגי המנדפים שהחברה מציעה וודאו כי היא יכולה להציע לכם מנדפים המתאימים לצרכים שלכם ולגודל השטח בו אתם צריכים לסנן את האוויר באופן קבוע.
  3. וודאו כי החברה נותנת לכם אחריות מלאה גם על המנדף עצמו וגם על ההתקנה שלו כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה תוכלו לפנות אליה באופן מיידי ולקבל ממנה שירות.

כך תוכלו לבחור חברה שתבצע עבורכם התקנת מנדפים בצורה הטובה ביותר.

About admin

Check Also

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כאבי צוואר כרוניים הם תופעה שכיחה מאוד, היכולה להשפיע על איכות החיים של אנשים רבים. …