השימושים השונים של מיכל מים עם ברז

מיכל מים עם ברז הוא מוצר שימושי במיוחד למגוון רחב של מטרות, הן בשימושים עסקיים ותעשייתיים והן בשימושים במגזר הפרטי. חשוב לבחור מיכל מתאים למטרה שלשמה הוא נרכש, כדי להבטיח מקסימום תועלת במינימום מחיר.

ממה עשוי מיכל מים עם ברז?

במרבית המקרים מיכלי מים עם ברז עשויים מפולימרים ובפרט מחומר בשם פוליפרופילן. חומר זה מקנה למיכל את העמידות הנדרשת – גם ביחס לפגעי מזג האוויר השונים וגם ביחס לפגיעה פיזית כזו או אחרת – כך שהוא ימלא את ייעודו לאורך זמן רב.

מהם הגדלים האפשריים של מיכל המים?

ישנו מגוון רחב מאוד של מיכלי מים עם ברז, כשבמידת הצורך תוכלו לרכוש מיכל בנפח של כ-50 ליטר (לרוב לשימוש ביתי) ובאותה מידה תוכלו לרכוש גם מיכלים בנפח של עד 1,000 ליטר. לרוב לשימוש ביתי מספיקים מיכלים בנפח של 50-200 ליטרים, ואילו למטרות תעשייתיות נדרשים מיכלים גדולים בהרבה.

בחירה נוספת היא לגבי קוטר הברז – האפשרויות הרווחות הן בין חצי צול לצול וחצי (כשבתווך ישנם ברזים בקוטר צול או שלושת רבעי צול).

כל השימושים האפשריים

המטרה הנפוצה ביותר עבורה נרכש מיכל מים עם ברז היא לטובת יצירת מאגר של מים לשתייה למקרי חירום. במדינה כמו ישראל שבה מצבי חירום אינם נדירים, כדאי למקם בכל בית, בניין או עסק מיכל שכזה ובו כמות מים שתפסיק לכל בני האדם שנמצאים בו.

עוד שימוש אפשרי במיכלי מים עם ברז הוא כדי לאגור מי גשם. מצבו העגום של משק המים בישראל (גם אם אופציית ההתפלה הובילה לשיפור משמעותי) הופכת את אגירת מי הגשמים לפעולה שיש בה תועלת גם לפרט וגם למדינה, כשבטווח הארוך ניתן לחסוך לא מעט כסף בזכות ניצול מי הגשמים למטרות שונות.

שימוש נפוץ אחר באופציה של מיכל מים עם ברז הוא לקמפינג או לטיול. במקרה זה בדרך כלל ישנה עדיפות למיכלים בנפח של כ-50 ליטר. במקרים אחרים משמשים מיכלי המים דווקא לאגירתם של חומרים אחרים. כך למשל ניתן במפעלים תעשייתיים לאחסן חומרים כימיים במיכלי המים, כשבהקשר זה כדאי לזכור שקל מאוד לנקות את המיכלים.  

About admin

Check Also

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כאבי צוואר כרוניים הם תופעה שכיחה מאוד, היכולה להשפיע על איכות החיים של אנשים רבים. …