מחנה קיץ בארה"ב – למי זה מתאים, ומאיזה גיל?

לאחרונה ניתן לראות כיצד מחנה קיץ בארה"ב הפך להיות פופולארי יותר אצל ישראלים רבים, הורים רבים חושבים לשלוח את ילדיהם למחנה שכזה וכמובן, ילדים רבים חולמים על השתתפות בו.

חשוב לדעת כי מחנה קיץ בארה"ב לא יתאים לכל אחד ולכן לפני שאתם פונים למחנה שכזה חשוב לבדוק האם הילד שלכם מתאים לחוויה מהסוג הזה או לא.

קודם כל, השפה. אם אתם מחליטים לשלוח ילד אל מחנה קיץ בארה"ב המתאים לקהל אמריקאי הילד חייב להיות בעל כישורים, אפילו בסיסיים מאוד, בשפה האנגלית, בכדי שיוכל להתאקלם ולהשתלב במקום. במידה ואין לו את הכישורים הללו, תוכלו למצוא מחנה קיץ בארה"ב אשר מיועד לישראלים ובו רוב הילדים והצוות ידברו עברית ולא תהיה לו כל בעיה.

מאיזה גיל כדאי לשלוח את הילד אל מחנה קיץ בארה"ב?

כיום ניתן למצוא מחנה קיץ בארה"ב המיועד למגוון רחב של גילאים, אך חשוב מאוד לא לפעול לפי נתונים יבשים ולדעת להכיר את הילד שלכם. ישנם ילדים אשר בגיל 7 עצמאיים מספיק בכדי לצאת אל מחנה שכזה, וישנם ילדים אשר לאחר יום אחד בלבד ינסו לברוח ולחזור הביתה. לכן קודם כל חשבו עם עצמכם האם מחנה כזה, ושהות ארוכה מחוץ לבית ובמרחק מההורים יכולה להתאים לילד שלכם, או שהוא עדיין לא מספיק בוגר בשביל זה.

לרוב, ילדים עד גיל 10 יוכלו לצאת למחנה בארץ, אך לא בארצות הברית. בגילאים הללו די קשה לדעת מה תהיה התגובה שלהם לאחר כמה ימים ובניסיון להסתגל אל המקום ולכן עדיף להשאיר אותם בקרבת מקום כך שתוכלו להגיע אליהם במידת הצורך.

לרוב, מחנה קיץ בארה"ב מיועד לילדים גדולים יותר, לרוב לאחר בת / בר המצווה. בגילאים הללו הילדים כבר בוגרים מספיק בכדי לספוג את כל החוויות שהמקום מציע, להסתדר בצורה עצמאית וליהנות מההשתתפות במחנה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, בגיל הזה הם כבר מבינים מספיק בכדי לקבל בעצמם החלטה על השתתפות במחנה, ואם הם יקבלו את ההחלטה הזו לבד, הם לא יתחרטו על כך לאחר יום- יומיים.

About admin

Check Also

גידול חיות מחמד בכלל וכלבים בפרט

חיות מחמד בבית לחיבור מחמם לב חיות מחמד, במיוחד כלבים, מציעות שפע של יתרונות לבני …