מחממים את הלב והבית: איך לבחור קמין חשמלי?

החורף הגיע ועמו הכמיהה להתחמם אל מול הקמין. איך תדעו כיצד לבחור את הקמין החשמלי המושלם שינעים לכם את החורף? המשיכו לקרוא!

 

מה הוא קמין חשמלי?

קמין, המוכר גם כאח, הוא גוף חימום נפוץ ביותר. לאחרונה חל בו חידוש משמעותי והקמין החשמלי החל לתפוס תאוצה. קמין חשמלי הוא קמין הנשלט באמצעות שלט או אפליקציה ייעודית, והוא נוח מאוד בהשוואה לקמין סטנדרטי שכן הוא לא דורש חיבור לארובה או התעסקות מקדימה עם עצים וגז. התקנתו נוחה יותר בצורה משמעותית מהקמין הסטנדרטי, והוא בעצם מאפשר את כל היתרונות של הקמין, מבלי החסרונות הרגילים.

כאשר אתם מחפשים קמין חשמלי אתם צריכים לשים לב למגוון קריטריונים, על מנת למצוא את הקמין שיתאים לסלון שלכם באופן מושלם.

 

איך נבחר קמין חשמלי

קמינים חשמליים צריכים להיות קודם כל פרקטיים. בדקו מה הגודל המתאים לקמין וחפשו קמין שעונה על ההגדרה. עוד דבר שחשוב לשים לב אליו בבחירת קמין הוא כמובן תו התקן והאיכות שלו. מדובר במוצר שאתם רוצים שישרת אתכם לאורך זמן, לכן כדאי להשקיע בקניית קמין איכותי מחברה נחשבת ומקצועית.

אי אפשר להתעלם מכך שקמין הוא גם בחירה אסתטית לכל דבר ועניין. קמין במרכז הסלון הוא בהחלט דבר שמושך אליו את תשומת הלב, ואתם תרצו לבחור בקמין מעוצב שיחמיא לבית שלכם ויגרוף מחמאות מהאורחים.

מדובר בהרבה קריטריונים שחשוב לשים לב אליהם, ולרוב תוכלו למצוא קמין חשמלי ברמת ייצור הגבוהה ביותר עבורכם רק אצל א. ברפמן קמינים חברה מקצועית המתמחה המוכרת קמינים מותגי איכות.

 

מדוע דווקא קמין חשמלי?

הקמין הקלאסי הוא כמובן קמין עצים. הקמין הזה, למרות התחושה הנוסטלגית שהוא נותן, בהרבה פעמים דורש מאמץ והשקעה שלא תמיד יש לנו את הזמן אליה. הקמין החשמלי נותן פתרון מעולה עבור אנשים שלא רוצים לוותר על הקמין אך מעוניינין בפתרון נוח יותר לתפעול. הקמין החשמלי נשלט בצורה מוחלטת על ידי שלט רחוק מה שמאפשר שליטה בעוצמת האש ובטמפרטורה, וכן התקנתו נעשית בצורה פשוטה יותר על ידי איש מקצוע מנוסה. הקמינים החשמליים הם לרוב גם בעלי לוק מודרני וחדשני, שמתאים לכל בית ויכול לתת טוויסט לכל סלון או חדר שתבחרו.

יתרון נוסף של הקמין החשמלי הוא העובדה שהוא בטוח לחלוטין ואינו מסוכן בקרבת ילדים, כמו כן אתם יכולים להתקין אותו ללא כל אישורים או שיפוצים מסויימים בבית.

 

האם ניתן להשתמש בקמין החשמלי בתור כלי עיצובי?

הקמין החשמלי, לעומת קמין גז או קמין עצים, יכול להישאר דולק לכל אורך השנה, מבלי בהכרח להפריש חום. כך תוכלו להשתמש בקמין בתור אקססורי לבית, ולא ככלי פונקציונלי לחימום. אם אתם אוהבים את המראה של אח בסלון, אך בחודשי הקיץ הישראלי החמים לא מוצאים את עצמכם מדליקים קמין, הקמין החשמלי הוא מצוין עבורכם.

 

התקנת הקמין החשמלי

בחירת הקמין החשמלי והתקנתו צריכה גם היא להיעשות בליווי של איש מקצוע מומחה. חשוב שתציפו בפני החברה או בעל המקצוע מה הוא הצורך שלכם בקמין, מה תהיה תדירות השימוש ומה מבנה הבית על מנת שתוכלו לקבל עזרה בהתאמת הקמין המושלם לביתכם. כמו כן, שימו לב כי כאשר אתם מתקינים את הקמין החשמלי, אתם עושים זאת באמצעות בעל מקצוע המתמחה בהתקנת קמינים חשמליים על פי התקן.

אחרי שבחרתם את הקמין המושלם והרכבתם אותו במקום הייעודי לו, נותר לכם רק לקחת את השלט, להדליק את הקמין וליהנות מהחמימות הנעימה שהוא מביא עמו.

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …

כתיבת תגובה