מחיר ניתוח אף

מראה מראה שעל הקיר מי בעל האף הכי יפה בעיר? ישנם אנשים המסתכלים במראה ונחרדים ממראה אפם אשר אינו פרופורציונאלי לשאר פניהם. חלומם הוא להסתכל במראה ולהרגיש שאפם הוא היפה בעיר. ניתוח אף נעשה על מנת לשנות את צורתו מסיבות אסטטיות, ו/או לשפר את תפקודו של האף מסיבות רפואיות כדוגמת, תיקון בעיות נשימה הקשורות לאף כתוצאה מהשחתה או פגמי לידה. בכתבה זאת נעסוק בהליך ומחיר ניתוח האף.

יש לזכור שהליך ניתוח אף הינו בלתי הפיך, ולכן יש לבצעו רק כאשר מדובר בסיבות רפואיות ו/או שלמים לחלוטין עם ההחלטה לעבור את הניתוח מטעמים אסטטיים וקוסמטיים.

קיימות טכניקות שונות לעיצוב מחדש של האף, ברגע שנפלה החלטה לקיים את הניתוח, יש להיוועץ עם מנתח/ת שאמורים לבצע אותו, הלה ידונו עם המטופל על מה ניתן לעשות וכיצד, על העדפתו, על מטרת הניתוח וכדומה.

ניתוח אף נעשה בדרך כלל כהליך אשפוז שעתי/יומי. המטופל מורדם באופן מקומי ו/או כללי ובתום הניתוח שאורכו נע בין שעה לשעתיים, המטופל מתעורר, מתאושש ומשוחרר לביתו לאחר כשש שעות.

מחיר ניתוח אף יכול לנוע בין 5,500 ₪ ל-15,000 ₪. טווח המחירים הינו גדול מאחר ומדובר במספר פרמטרים אשר משפיעים על עלות הניתוח, כגון: כישוריהם המקצועיים של המנתח/ת פלסטי, רמת והיקף ניסיונם בתחום, מיקומו הגיאוגרפי של ביצוע הליך הניתוח, סוג הניתוח ומידת מורכבותו, עלויות חדרי הניתוח השונים-ישנם חדרי ניתוח הממוקמים בבתי חולים פרטיים ולכן עלותם תהיה גבוהה יותר, סוג ההרדמה הניתנת למטופל-הרדמה מקומית זולה יותר מהרדמה כללית, במקרים מסוימים קיים צורך באשפוז ל-24 שעות לשם השגחה-דבר המייקר כמובן את התשלום, ישנם מקרים בהם הניתוח מתארך עקב מורכבותו ו/או סיבוכים העלולים להתפתח במהלך הניתוח, נושא המצריך תוספת תשלום לכלל אנשי הצוות וחדר הניתוח.

בטרם משלמים עבור ניתוח האף, על המטופלים לבחון ולבדוק האם הם זכאים להשתתפות קופות החולים בהן הם חברים, בעלות הניתוח. רצוי שמטופלים אשר באמתחתם ביטוחי בריאות פרטיים בחברות הביטוח השונות, יבדקו אף הם את נושא השתתפות חברות הביטוח בעלות הניתוח.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …