מושבי בטיחות – חשוב לקנות

הורים רבים אינם מודעים לחשיבותם של כיסאות בטיחות עבור ילדיהם. למעשה, הורים רבים אינם מודעים לכך שקיימים סוגים שונים של כיסאות בטיחות. מושבי בטיחות יכולים לשמש תינוקות מגיל לידה עד גיל ארבע ופעוטות מגיל שנתיים עד שמונה. הם יכולים לשמש גם ילדים גדולים יותר שצמחו מעל מושב המכונית שלהם אך זקוקים למושב הגבהה.

לילדים המשתמשים במושבי בטיחות יש סיכון נמוך בהרבה לפציעה או למוות מאשר אלה שאינם משתמשים בהם. הסיבה לכך היא שמושב הבטיחות תוכנן תוך מחשבה על גוף הילד, כולל תמיכת ראש וצוואר, הגנה מפני פגיעות צד וקצף סופג אנרגיה להגנה מפני התנגשות.

מושבי בטיחות – היבטים חשובים

מושבי בטיחות מציעים הגנה לילדים על ידי בלימת זעזועים ומתן תמיכה לפציעות ראש וצוואר. הם גם מסייעים במניעת חסימת דרכי הנשימה, שהיא אחת מגורמי המוות העיקריים של תינוקות מחנק ממזון או הקאות שהם שאפו כשהם במושב הבטיחות שלהם. כיסאות בטיחות הם כלי הצלת החיים של הילדים. הם מונעים מהם להיפצע או להיהרג בתאונת דרכים. עם זאת, ישנם הורים רבים שאינם יודעים כיצד להתאים את ילדיהם למושבים הללו כראוי.

ילדים מתקשים לרוב לשבת בשקט ולהרגיש נוח במושב לפרקי זמן ארוכים, ולכן ההורים צריכים לוודא שיש להם את כיסא הבטיחות המתאים לילדם. מושב הבטיחות מעוצב עם רתמה המתאימה לגוף הילד, מחזיקה אותם במקומם בצורה מאובטחת תוך הבטחה שהם יכולים לנשום בקלות.

קנו מושב בטיחות בהקדם!

מושבי בטיחות הם חלק חשוב מבטיחות הרכב. הם נועדו להגן על הנוסעים במקרה של תאונה. מושבי בטיחות נועדו להחזיק ילדים ותינוקות במקומם במהלך תאונת דרכים. הם הוכחו כמפחיתים את הסיכון לפציעה חמורה או מוות בשיעור של עד 50%. הסוג הנפוץ ביותר של מושב בטיחות הוא כסא בטיחות להמרה אשר הופך למצב פונה קדימה או אחורה כאשר הילד גדל מספיק ויוכל לשבת בעצמו.

כיסאות בטיחות הם חובה לכל הורה. הם יכולים להפחית את הסיכון לפציעה או מוות בתאונה. מושבי בטיחות מיועדים לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים. חשוב לוודא שמבוגרים משתמשים נכון במושבי בטיחות, במיוחד כאשר יש להם ילדים איתם ברכב.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …