רוצים שדרוג לא יקר לעסק? קבלו: מדבקות לעסקים

כל בעל עסק שמעורב בעסק שלו יודע כמה חשובה האווירה. לעובדים כמו ללקוחות, למנהלים כמו לפקידים, התחושה הכללית במרחב העבודה אומרת הכול, והיא יוצרת את מה שנקרא ה" Workplace Culture", תרבות מקום העבודה. עם הפקת מדבקות לעסקים אתם יכולים בין רגע להשפיע על התחושה והאווירה במרחב, ולתרום לעובדים (וללקוחות) כאחד.

אם מדובר במשרד, הרי שיצירת אווירה ושמירה עליה היא חיונית, וכדאי מאוד להיות עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לעיצוב והתאמתו לעובדים. מדבקות שמתאימות לעסק שלכם יכתיבו את הטון עם צבעים, צורות, משפטים קלאסיים להשראה וכיו"ב, וייצרו לעובדים שלכם משהו לדבר עליו, מבלי שהשקעתם הרבה כסף, אלא פשוט קצת מחשבה.

מדבקות לעסקים שמקבלים קהל

  1. מיתוג – מדבקות בולטות לעין. הן תופסות תשומת לב. אם טרחתם לעצב מדבקות ייחודיות שמעבירות בצורה וויזואלית את הייחודיות של העסק שלכם ואת השוני שלו (בידול), הרי שהלקוחות ייחשפו לעסק בעוד רמה ועומק, והמיתוג שלכם יחלחל אליהם עמוק הרבה יותר.
  2. אווירה – לא רק ברמת תת המודע, אלא בצורה הישירה והמעניינת ביותר, תוכלו להדפיס ולהדביק מדבקות קיר עם משפטים שמדברים אל הלקוחות שהגיעו לחנות לקבל שירות, ומעבירים את המסרים שלכם בצורה מילולית וישירה.
  3. שדרוג כפול – המילה "אינטראקטיביות" היא כבר לא מילה זרה, והיא השתרשה בתרבות המיתוג המהירה והמתקדמת. כיום עם היכולת להדפיס מדבקות לוח מחיק לעסקים, תוכלו לייצר מצב של תקשורת אינטראקטיבית והפעלת הלקוח בעודו ממתין בתור, או מסיים לקבל שירות, או פשוט בשביל הכיף – לכתוב לכם על הקיר (אל חשש, זה יורד בין רגע).

שדרוג החלל לעובדים וללקוחות כאחד

למדבקות קיר לעסקים יש יתרונות רבים, אך הם מכפילים את עצמם בכמה וכמה מונים כאשר מדובר בעסקים שמקבלים קהל. יש משהו מקורי, מיוחד ותוסס בשימוש במדבקות מעוצבות לעסק, מדבקות שמדברות את שפת העיצוב של העסק שלכם, ותורמות לאווירה לקהל הלקוחות.

אם אתם עסק שאינו מקבל לקוחות באופן ישיר, עדיין יש לחשוב טוב על ייצור האווירה ותחזוקה ההווי במשרד. תחשבו על העובדים שלכם שמגיעים כל יום לעבוד בבית העסק, סגורים בין ארבע הקירות, לרוב מול המסך. עם מדבקות לעסקים תוכלו לרענן להם את האווירה, להעלות את המוראל, ולעודד עבודה יצרנית, וכל זה בהשקעה כספית מינימאלית מאוד.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …