מאגרי תמונות חינמיים שתוכלו למצוא ברשת

יתכן וסגנון הכתיבה שלכם מרתק מאין כמוהו. הגיוני שיכולת הכתיבה השיווקית שלכם מצליחה לשכנע את גדולי העקשנים והסרבנים. ועדיין, מיתוג ושיווק דיגיטלי בימינו פשוט אינם שלמים ללא תמונות. היכן תוכלו למצוא באינטרנט מיליוני תמונות באיכות טובה וללא עלות? הישארו וגלו.

תמונות בשיווק הדיגיטלי – לב הנתיב להצלחה

בעידן של היום, כשהמסרים הפכו ללקוניים ואת מקומם החליפו המסרים הוויזואליים (תמונות וסרטוני וידאו, בעיקר), האימרה "תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים" הפכה לנכונה מאי פעם. אדרבא, תמונה כיום יכולה להיות שווה אלף לייקים, אלף דולר או גם וגם. כמובן, שאין כוונתנו שאת האתר שלכם (או כל אמצעי דיגיטלי אחר המשווק אתכם), אתם אמורים "לקשט" בעשרות ואף מאות תמונות. חשוב לדעת כמה תמונות לשים, היכן למקם אותם, באיזה גודל, באיזו איכות וכמובן להבין מה מוצג בתמונה? מה המסר אותה היא מנסה להעביר? האם היא אמורה להניע לפעולה כלשהי? ושאלות רבות נוספות.

מאגרי תמונות – חוק זכות היוצרים

רק לפני שנראה מקרוב אילו מאגרי תמונות חינם מחכים לכם ברחבי הרשת, חשוב שתדעו שתמונות רבות החשופות באינטרנט מוגנות על ידי החוק להגנת זכויות יוצרים. שימוש בתמונות אלו לצרכים שיווקיים הינו עבירה ועלול להוביל לקנסות ועונשים. איך תדעו האם התמונה שלפניכם מוגנת או לא? צאו מנקודת הנחה שכן, אלא אם נאמר במפורש שלא… מבלי להיכנס לפרטים הקטנים, נספר לכם שיש דרגות של רישיונות והיתרים על זכויות היוצרים, אשר נעים בין "שימוש חופשי" ל"הגבלה מלאה". עבור מרבית התמונות, ישנה הגבלת כלשהי, כשהעיקרית שבהן – החובה ברישום קרדיט על צילום התמונה לשם פרסומה. ניתן גם לרכוש תמונות בתשלום. בשורה התחתונה, תהיו בטוחים שאתם רשאים להשתמש בתמונה שבחרתם, כי אם לא תעשו זאת וייתבעו אתכם, לא תוכלו לטעון שלא ידעתם…

מאגרי תמונות מובילים

אז היכן ניתן למצוא את מאגרי התמונות החינמיים? ובכן, FLIKER הוא המאגר הגדול בעולם עם מיליוני תמונות; ב-FREEPICK תמצאו המון תמונות איכותיות, אך תחויבו לתת קרדיט עם קישור לאתר המצלם; SPLITSHIRE מציע איכות תמונות גבוהה במיוחד, כשב-LIFE OF PICS תיהנו מחופש פעולה מוחלט בכל הנוגע לזכויות היוצרים. מאגרים טובים נוספים הם PIC JUMBO (כ-650,000 תמונות), NEW OLD STOCK (ללא הגבלות פרסום, תמונות היסטוריות ומרתקות), PEXELS ועוד.

אז אל תתנו למיתוג הדיגיטלי שלכם להיעלם בין אלפי מילים ולא מספיק תמונות. מאגרי תמונות חינמיים – הדרך ללב הלקוחות שלכם עוברת דרך העיניים שלהם… בהצלחה!

למידע נוסף בתחום השיווק הדיגיטלי בקרו בבלוג קידום האתרים Trumedia.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …