לעצב את פינת העישון בעסק עם שמשיות

בכל עסק כיום מוגדר גם מקום שניתן לצאת ולעשן בו. אנו רואים זאת במיוחד בבתי קפה ומסעדות. חשוב לדעת שגם בעסקים שפחות מוכרים לנו, יש כיום פינות עישון ואחד הדברים החשובים ביותר בפינות אלו הוא פתרון ההצללה. פתרונות הצללה קבים הם פתרונות יקרים מאוד וגם קבועים ולא ניתנים לפירוק, לכן שמשיות לעסקים נחשבות כיום לפתרון הטוב ביותר עבור פינות העישון של העסק. במאמר הבא נדבר על עיצוב פינת העישון עם שמשיות. 

לעצב פינת עישון בבית קפה

בתי קפה הם אחד המקומות שבהם נראה פינת מעשנים די גדולה ובה מוצבים שולחנות מרובעים קטנים המאפשרים ישיבה של זוג או ארבעה מבוגרים. בפינות אלו יש צורך בהצבת שמשיות לבתי קפה שהן שמשיות יחסית קטנות המתאימות בדיוק לגודל השולחנות הקטנים. אם מדובר בחלק חיצוני הנראה כחצר, חפשו לרכוש שמשיות לגינה ואם מדובר בבית קפה בגובה שבו יציאה למרפסת, חפשו לרכוש שמשיות למרפסת. 

לעצב פינת עישון במסעדה

גם במסעדות יש כיום פינות עישון שבהם גם המתארחים יושבים ואוכלים. בפינות אלו אנו נראה שולחנות גדולים יותר המצריכים שמשיות גדולות. בכל מסעדה ניתן למדוד את רוחב ואורך השולחנות ולהתאים שמשיות למסעדות המותאמות בגודלן. 

לעצב פינת עישון בחברה גדולה

בחברות גדולות אנו לרוב נראה פינת עישון אחת שבה יוצב שולחן שניתן לשבת בו או ספסלים ומומלץ מאוד להציב גם שמשיה. העובדים מגיעים לפינת העישון גם בחורף וגם בקיץ וזקוקים לפתרון הצללה וקירוי. לעיתים פינת העישון של החברה תהיה בגג ואז סביר שתצטרכו להתאים שמשיות לגג. ניתן להציב שמשיה אחת או מספר שמשיות בהתאם לצורך. 

קרדיט לתמונה: אבי דואניס

לעצב פינת עישון במספרה

יש לכם פינת המתנה של המספרה והיא מחוץ למקום? אתם חייבים ליצור ללקוחות שלכם מקום נוח להמתין בו. מכיוון שמדובר במקום חיצוני, אתם זקוקים להצבת שמשיות חזקות במיוחד שיהיו יציבות גם כאשר יש רוח ולאו דווקא שמש חזקה. השמשייה היא הפתרון הטוב ביותר עבור מספרות כיום שמחפשות הצללה לפינת העישון וההמתנה.

לעצב פינת עישון במסעדה על הים

המסעדה שלכם נמצאת על הים? אין בעיה, גם שם תוכלו להציב שמשיה איכותית לים שתהיה חזקה ויציבה ולא תזוז מכל תנודת רוח שקיימת באזור זה. שמשיות המיועדות לים הן כאלו שניתן לפתוח אותן בקלות והן מגיעות עם משקולת שמייצבת אותן על הקרקע ולא מאפשרת להן תנודה. 

 

About avihai

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …

כתיבת תגובה