למה אתגר הנינג'ה היא התוכנית הכי חיובית על המסך

אתגר הנינג'ה היא אחת התוכניות הנצפות ביותר בטלוויזיה. היא אהובה על צעירים ועל מבוגרים כאחד אשר מזדהים עם המהלכים הספורטיביים של כל אחד מהמתמודדים, מלווים אותו בכל צעד, מאושרים בהצלחותיו ומאוכזבים כאשר הוא מפסיד. זו הסיבה שאתגר הנינג'ה היא התוכנית הכי חיובית על המסך.

עיסוק בספורט

במציאות העכשווית ברור לכולם שהעיסוק בספורט הוא נושא חשוב מאד. כאשר רואים את המשימות יוצאות הדופן לאורכם של מסלולי הנינג'ה, הדבר מדרבן עוד ועוד ישראלים לקום מהכורסה ולצאת לאימונים ספורטיביים. כל אחד יכול לבחור את סוג הספורט האהוב עליו כמו צעידה, ריצה, אימונים במכון כושר או במתקנים הציבוריים, TRX ועוד.

העובדה שמבצעים כושר היא אקוטית לכל אדם ובמיוחד לצעירים ולבני הנוער אשר מקדישים חלק ניכר מזמנם למסכים, באמצעות הסמרטפון או המחשב ולכן קיימת חשיבות גבוהה ביותר להניע אותם לפעולה וכך ייצאו מהבית ויעסקו לעיתים תכופות בספורט.

מסלולי נינג'ה לכולם

בעקבות ההצלחה הגדולה של תוכנית טלוויזיה פופולרית רבה, הוקמו בערים וביישובים השונים מסלולי נינג'ה מעולים אשר מותאמים לגילאים השונים. בדרך זו הילדים הקטנים עולים על סולמות, גשרים ומתקנים קלילים ואילו הגדולים יותר מטפסים על קירות טיפוס מתוחכמים, קופצים בין המתקנים השונים, מנסים לעלות על רמפה בשיפוע חד ולבצע אין ספור משימות מאתגרות.

רוב המתאמנים אינם תבוסתנים, הם עולים שוב ושוב על כל מתקן כדי להצליח במשימות. הדבר דורש מהם כושר גופני ברמה גבוהה מאד. הרצון להצליח סוחף אותם ולכן אפשר לראות רבים מהם שמגיעים כמעט בכל יום אל מסלולי הנינג'ה ומבצעים את המסלול מתחילתו עד סופו שוב ושוב. כך לאחר שהם מצליחים בכל הנתיב הם עולים ויורדים שוב כדי לשפר את מהלך התנועה שלהם, הם לוחצים על הבאזר ושמחים שזמן העשייה הולך ומתקצר עם הזמן.

צילום: PIXABAY

קיצור של זמן המסכים

אחת הבעיות המשמעותיות של הצעירים היא העובדה שהם צמודים למסכים לאורך שעות רבות במשך היום. לכן ההורים וחברים מסוימים עושים כל שניתן כדי להוציא את כולם מהבית ולו לכמה שעות. יש מקרים שבהם מצליחים להוציא אותם מהבית ומקרים אחרים שלא. אבל כאשר הם שומעים שיוצאים אל מסלולי נינג'ה, רובם קופצים משמחה ואין צורך לשכנע אותם להגיע למקומות המאתגרים הללו כיוון שהרצון שלהם להיות שם הוא עצום.

כך תוכנית הטלוויזיה הזו הובילה לכמה מצבים, הילדים רואים תוכנית חינוכית מרתקת, הם לומדים איך לנצח וגם איך להפסיד בכבוד, הם מעוניינים לחקות את ההצלחות ולכן כמהים להגיע ולהתאמן, זמן המסכים פוחת, הם עסוקים בלמידה ובשיפור היכולות שלהם במקום לריב עם האחים ועם החברים.

לכן מכל היבט שקיים, התוכנית הנפלאה הזו היא מצוינת ולכן רבים מהצעירים רואים את הפרקים השונים שוב.

About avihai

Check Also

על החשיבות של הלבשה וציוד ספורט איכותיים

למה יש אנשים שכל כך מתעקשים על הלבשה וציוד ספורט במחיר הכי יקר של המותג …

כתיבת תגובה