נפלאות כתר הזירקוניה בשיניים

עוד בטרם נבחן את היתרונות של כתר זירקוניה לשיניים, נבין מה זה כתרים בכלל. כתרים הינם בנייה באופן מלאכותי בצורה חדשה של הכותרת של השן ואותם מלבישים על מבנה שהוא מלאכותי אשר מתווסף לשתלים או לחלופין על היסוד של השן האורגינלית. 

המטרה של הכתרים הינה ליצור הגנה על השיניים שלכם ומניעת ההתפרקות שלהן. כמו כן, מטרתם הנוספת היא שחזור של מקומה של השן ומילוי פונקציה של השיניים אשר אותן עקרו לכם. אפיונם של הכתרים ברבות השנים שהם עשויים ממתכת עליה מרכיבים חרסינה למטרות של יופי וכן של אסתטיקה.

מה הם היתרונות של כתר זירקוניה לשיניים?

כתרים מזירקוניה עבור השיניים מאופיינים באופן עמידות ניכר, ההבדלים בין כתרים רגילים לכתרי זרקוניה בשיניים הינם –

  • הכתרים למעשה תופסים מעט נפח ומותירים יותר מרווח לשן האורגינלית. במידה ויש נסיגת חניכיים, נבחין בפס שחור בגבול של החניכיים, מה שפוגם ביופי של החיוך שלכם, ואילו בכתרי זרקוניה לשיניים לא יופיע אף פס של מתכת.
  • כתר זירקוניה, באותו אופן של כתרים בעלי בסיס ממתכת, מתאפיינים באופן עמידותם הרבה ובגוון צבע אשר לא משתנה בטווח הארוך.
  • בכתרים רגילים על בסיס של מתכת שתי שכבות הן בעובי אשר מבליט קמעה את הכתרים לכיוון של החניכיים, לעומת זאת, בכתר מזירקוניה ניתן לעבוד באופן מדויק בקו הגמר באופן כזה שלא רואים אף בליטה.  

אלמנטים חשובים אודות כתר זירקוניה לשיניים –

ניתן לעצב את הכתרים מזירקוניה על ידי חריטה באופן ממוחשב בצורה מדויקת, אך זה כרוך בעלות נוספת וזה דורש התמחות רבה בהשוואה של כתרים שונים.

כתרי זירקוניה שונים בחומרים אשר ממנו הם נוצרים ובמהות שלהם. על אף העובדה כי הוא לבן, הוא בנוי לרוב ממתכת אצילה אשר נקראת זירקונים.

בניית כתרים מזירקוניה עשויה להתבצע בשני שלבים ממש כמו הכתרים הסטנדרטיים, כתר זירקוניה ועליו מוסיפים חרסינה.

מאידך, הכתרים של הזירקוניה מן הדור החדש בסיסם כגוש אחד של זירקוניה בלי הוספת עוד שכבה של חרסינה.

 

לחצו למידע נוסף על כתר חרסינה

About admin

Check Also

האתגר המכריע של תפקוד בזמן מלחמה

מלחמה היא חוויה מטרידה וטראומטית המשפיעה על כל היבטי החיים, כולל העבודה. ישנה כמות עצומה …